KURSY INDYWIDUALNE

Szybko
Kursy indywidualne zaczynasz w dogodnym dla siebie momencie – nie musisz czekać na rozpoczęcie nowego semestru. Po prostu zadzwoń i powiedz nam, kiedy chcesz zacząć lekcje.
Elastycznie
Przed rozpoczęciem kursu zaprosimy Cię na bezpłatne spotkanie wstępne, które pomoże określić Twoje potrzeby. Wspólnie ustalimy cele kursu i jego program, dobierzemy metodę i tempo pracy.
Wygodnie
Wszyscy nasi lektorzy mogą dojechać w dogodne dla Ciebie miejsce. Nasz liczny zespół lektorów i trenerów kulturowych gwarantuje duży wybór godzin oraz daje możliwość dopasowania grafiku do innych obowiązków.

ZAPLANUJ SWOJĄ PODRÓŻ PRZEZ JĘZYKI I KULTURY

W Akademii Blackbird możesz sam zaprojektować swój pakiet!

Wybierz i dopasuj dowolne elementy i zaprojektuj swoją własną niepowtarzalną przygodę z kulturą i językiem.

Ten przewodnik pomoże Ci określić, co jest dla Ciebie ważne.

KROK 1:

Dlaczego będziesz się uczyć wybranego przez siebie języka?

Wybierz program w zależności od swoich potrzeb i motywacji:

 • KURS „CRASH” i
  Dziesięć godzin intensywnego kursu wprowadzającego. Polecamy ten kurs każdemu, kto zaczyna naukę języka, jak również osobom, które nie mają potrzeby uczyć się danego języka i chcą jedynie opanować podstawowe zwroty. Podczas kursu nauczysz się, jak się przedstawić, zadawać proste pytania i wymawiać słowa.
 • KURS KOMUNIKACYJNY i
  Ten 40 godzinny program pozwoli Ci komunikować się w danym języku w większości sytuacji życia codziennego. Nauczysz się-między innymi – jak zamówić taksówkę, zrobić zakupy i umówić się na wizytę u dentysty. Polecamy ten kurs dla osób, które potrzebują nauczyć się języka, aby przetrwać w danym kraju i nie chcą skupiać się na gramatyce i nauce pisania. Kurs ten jest też dobrym wprowadzeniem do dalszej nauki języka.
 • KURS OGÓLNY i
  Standardowy program nauki języka oparty na rozwijaniu wszystkich kluczowych umiejętności: czytania, pisania, mówienia i poprawności językowej. Proponujemy ten kurs dla osób, które planują kontynuację nauki na wyższych poziomach zaawansowania.
 • KURS „EXECUTIVE” i
  Program kursu skupia się na tematach związanych z komunikacją w miejscu pracy. Proponujemy ten kurs osobom, które chcą lepiej zrozumieć swoich współpracowników i partnerów biznesowych.
 • KURS ZINDYWIDUALIZOWANY i
  Program koncentruje się na umiejętnościach i zagadnieniach, które są dla Ciebie najważniejsze – na przykład poprawności językowej, konwersacjach, pisaniu czy wymowie. Opracowujemy też zindywidualizowane programy specjalistyczne LSP (Language for Special Purposes) z takich dziedzin jak medycyna, prawo, biznes etc.
 • KURS DO CERTYFIKATU i
  Dla osób, które chcą przygotować się do egzaminu w danym języku wymaganego przy egzaminach na uniwersytet lub podczas procesu rekrutacji. Przygotowujemy do egzaminów: Cambridge ESOL exams (FCE,CAE,CPE), TOFEL, LCCI, TELC, DELF, DALF, ZD, CELI, DELE i inne.
 • KURS GRY I ZABAWY i
  Oparty na grach i zabawach kurs językowy dla najmłodszych.

KROK 2:

Jak szybko chcesz zobaczyć rezultaty? Czy będziesz pracował poza zajęciami, żeby rozwijać swoje umiejętności językowe?

Zastanów, jak często powinieneś spotykać się z lektorem, żeby osiągnąć założone cele. Opcje częstotliwości zajęć:

 • REGULARNA i
  2 spotkania w tygodniu po 60 lub 90 minut.
 • SEMI-INTENSYWNA i
  3 spotkania w tygodniu po 90 lub 120 minut.
 • INTENSYWNA i
  5 spotkań w tygodniu po 2 godziny.
 • ZINDYWIDUALIZOWANA i
  Powyższe opcje są najlepszymi sprawdzonymi przez nas rozwiązaniami. Jeśli jednak chcesz, by zajęcia odbywały się rzadziej lub częściej, dostosujemy częstotliwość do Twoich potrzeb.

KROK 3:

W jakim stopniu chcesz opanować wybrany język?

Zastanów się, ile godzin nauki potrzebujesz, żeby osiągnąć założony poziom biegłości językowej:

 • 10 GODZIN i
  Kurs „Crash” jest dostępny tylko w opcji 10-godzinnej.
 • 40 GODZIN i
  Kurs komunikacyjny jest dostępny tylko w opcji 40-godzinnej.
 • 60 GODZIN
 • 90 GODZIN
 • 120 GODZIN
 • PAKIET ZINDYWIDUALIZOWANY i
  Dopasujemy długość kursu do Twoich potrzeb.

KROK 4:

Czy kurs jest dla Ciebie priorytetem i możesz przeznaczyć na naukę dowolną ilość czasu? A może musisz dopasować termin zajęć do swojego napiętego grafiku?

Zdecyduj, jak elastyczny powinien być grafik Twoich zajęć i wybierz pakiet:

 • PODSTAWOWY i
  Dni i godziny zajęć są ustalane zgodnie z Twoimi preferencjami na początku kursu. W trakcie kursu masz możliwość przełożenia do 3 spotkań (kurs 40 godzinny). Polecamy to rozwiązanie jeśli masz stały i przewidywalny grafik pracy i chcesz zapłacić mniej za swój kurs.
 • STANDARDOWY i
  Dni i godziny zajęć są ustalane zgodnie z Twoimi preferencjami na początku kursu. W trakcie kursu masz większą elastyczność w przekładaniu zajęć, możesz również zawiesić kurs w przypadku wyjazdu służbowego czy urlopu. Polecamy to rozwiązanie dla osób, które potrzebują więcej elastyczności w dopasowywaniu terminów spotkań do swojego bieżącego planu dnia.
 • ELASTYCZNY i
  Dni i godziny zajęć są ustalane z tygodnia na tydzień, zgodnie z Twoją aktualną dyspozycyjnością. Możesz również przełożyć dowolną liczbę zajęć. Na wykorzystanie pakietu masz 12 miesięcy (kurs 40 godzinny). To dobre rozwiązanie dla osób, które często podróżują i mają nieprzewidywalny grafik pracy.

KROK 5:

Potrzebujesz zrozumieć nie tylko język danego kraju, ale i jego kulturę?

Zdobądź więcej niż umiejętności językowe, wybierz jeden z naszych unikalnych programów:

 • COACHING RELOKACYJNY i
  Przeprowadzka do nowego kraju może być niezwykle satysfakcjonująca – zdobywasz doświadczenie zawodowe w nowej dziedzinie, nawiązujesz nowe przyjaźnie, poznajesz język i kulturę. Przeprowadzka jest też dużym wyzwaniem. Budowanie nowego życia, zawodowego i prywatnego, wymaga pokonywania wielu barier. W dodatku jesteś daleko od zawsze wspierających Cię przyjaciół i rodziny.
 • NAWIGATOR PO KULTURZE i
  Dziesięć dwugodzinnych sesji, które przeniosą Cię do umysłów mieszkańców danego kraju, pomogą w zrozumieniu ich kultury, sposobu myślenia i postaw, a także wyjaśnią czynniki i zdarzenia, które ich kształtowały i napędzają po dzień dzisiejszy.

KROK 6:

Czy chcesz dodać do swojego pakietu podręcznik i materiały dodatkowe?

 • PODRĘCZNIKI DO NAUKI JĘZYKA, MATERIAŁY WSPIERAJĄCE NAUKĘ i
  Dostępne jedynie dla studentów Akademii

Zadzwoń do nas i pokierujemy Cię przez wszystkie kroki: +48 501 299 338