KURSY I SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRM

Chcesz zapewnić sobie i swoim pracownikom wszystkie narzędzia niezbędne, aby odnieść sukces w międzynarodowej rzeczywistości biznesowej.

Umiejętność sprawnego porozumiewania się tym samym językiem z partnerami biznesowymi, Klientami i współpracownikami daje Twojemu zespołowi przewagę na rynku i pozytywnie wpływa na to, jak postrzegana jest Twoja firma.

Od 2007 roku Akademia Blackbird pomogła setkom osób z wielu firm i organizacji budować relacje biznesowe ze swoimi międzynarodowymi partnerami i współpracownikami poprzez szeroką gamę programów szkoleniowych.

Poza nauką języka, Akademia Blackbird zapewnia szkolenia kulturowe i coaching relokacyjny dla osób, które ze względu na pracę zmieniają miejsce zamieszkania.

NASZA OFERTA

Kliknij na program, który Cię interesuje i przeczytaj jego opis:

Survival Guide to Business Language

Warsztat to doskonała okazja, by poznać podejście i zespół Blackbird.
Proponujemy 90-minutowy warsztat skutecznej komunikacji dla 15-20 pracowników Twojej firmy. Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się, na czym polega skuteczna komunikacja w takich sytuacjach jak spotkania czy negocjacje i nauczą się, jak budować dobre i zrozumiałe komunikaty, bez względu na poziom kompetencji językowych. Warsztat jest bezpłatny i dedykowany naszym nowym klientom. Dowiedz się więcej…

Blackbird Card

Innowacyjne rozwiązanie opracowane przez Blackbird na potrzeby klientów korporacyjnych. Blackbird Card to przedpłacona karta benefitowa, w ramach której pracownicy mają do wykorzystania pakiet zajęć z lektorem, na terenie firmy. W ramach wykupionego abonamentu pracownicy mają zapewnione rozpoznanie kompetencji językowych i na tej podstawie mogą potem sami łączyć się między sobą w grupy na poszczególne sesje Po wykorzystaniu pakietu pracownicy mogą kontynuować kursy i opłacać je indywidualnie lub korzystając z dofinansowania firmy. Blackbird Card to elastyczne narzędzie budowania kompetencji oraz benefit, który angażuje pracowników we własny rozwój. Blackbird Card to rozwiązanie dla minimum 30 pracowników.

Blackbird Package

Wygodne pakiety godzinowe dla firm, które chcą zorganizować szkolenia językowe dla małej grupy: 5-30 pracowników. Pakiety Blackbird zostały zaprojektowane w taki sposób, by realizować konkretne cele firmy. Składają się z tradycyjnych zajęć oraz pakietów godzin w formule konwersacji z native speakerem Blackbird na żądanie. Taka formuła gwarantuje maksymalną elastyczność grafikową naszych kursów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej aplikacji możesz zamówić zajęcia z lektorem nawet z 15-minutowym wyprzedzeniem!

Language Breakfast

Śniadania językowe dla pracowników, w Twojej firmie. W małej grupie (6-10 osób), w nieformalnej atmosferze uczestnicy mają okazję porozmawiać o bieżących wydarzeniach ze świata polityki, gospodarki, biznesu. Śniadanie prowadzą różni native speakerzy – dzięki temu masz okazję poznać różne akcenty i punkty widzenia. Materiały są dostępne dla wszystkich pracowników – nawet jeśli nie wezmą udziału w śniadaniu, otrzymają od nas porcję wiedzy językowej: temat, artykuł i słownictwo.

Language Friday

Jeden dzień w Twojej firmie dedykowany konsultacjom z dowolnego języka. Nasz lektor jest dostępny dla pracowników przez cały dzień i każdy może skorzystać z 30-minutowej sesji indywidualnej. Language Day to doskonała formuła dla firm, które ze względu na sposób pracy np. praca projektowa potrzebują bardzo elastycznej formuły: bez grafików i stałych godzin zajęć a jednocześnie chcą zapewnić pracownikom możliwość rozwoju umiejętności językowych. Uczestnicy mogą skorzystać z sesji, by popracować nad np. prezentacją albo ofertą lub powtórzyć kluczowe dla nich słownictwo biznesowe.

Blackbird Business Workshops

Każdy warsztat skupia się na jednej konkretnej umiejętności takiej jak prezentacje, negocjacje, korespondencja mailowa, networking, dzięki czemu uczestnicy w krótkim czasie mogą zdobyć słownictwo, poznać struktury i nauczyć się, jak skutecznie komunikować się w tych sytuacjach. Warsztaty są idealnym uzupełnieniem kursów. To propozycja dla tych osób, które mają już dobrze opanowane podstawy języka, ale nadal nie czują się pewnie wykorzystując go w sytuacjach zawodowych. Nasze warsztaty są prowadzone przez doświadczonych trenerów biznesu i lektorów.

Blackbird Executive Communication

Indywidualne kursy opracowane z myślą o kadrze zarządzającej. Masz ważne wystąpienie na międzynarodowej konferencji a może przygotowujesz się do negocjacji z zagranicznym kontrahentem? Nasze kursy pomogą Ci się przygotować nie tylko pod względem językowym, ale też cross-kulturowej komunikacji. Do Twojej dyspozycji będzie 3 lektorów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowym biznesie. Poza eksperckim wsparciem oraz autorskimi materiałami otrzymasz również dostęp do konsultacji językowych oraz możliwość udziału w zamkniętych spotkaniach biznesowych organizowanych przez British Polish Chamber of Commerce.

JĘZYKI BLACKBIRD

Angielski, polski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski, języki skandynawskie, inne języki: nasi lektorzy prowadzą również zajęcia z innych języków na przykład turecki, portugalski, arabski i chiński…

Zadzwoń do nas – przeprowadzimy Cię przez nasze programy i pakiety: +48 501 299 338