NASZE PODEJŚCIE

A2, B1, C2? Zapomnij o poziomach, podręcznikach i testach z gramatyki.
W Blackbird uczymy komunikacji. Skuteczniej. Szybciej. Inaczej.

Poznaj naszą metodę i zobacz jakich rezultatów możesz oczekiwać.

WE FOCUS ON:

YOU & YOUR LANGUAGE

W Blackbird wiemy, że dokładne określenie priorytetów pozwala na szybszą i bardziej efektywną naukę, dlatego pytamy o to, w jaki sposób korzystasz z języka. Nasze kursy budujemy w oparciu o słownictwo i struktury, których potrzebujesz, tak byś już po 3 miesiącach poczuł się znacznie pewniej w komunikacji biznesowej.

YOUR GOALS

Nasze kursy są nastawione na realizację Twoich celów: bez względu na to, czy celem jest prezentacja przed zarządem, awans w strukturze, dołączenie do międzynarodowego projektu czy wystąpienie na konferencji. Podczas konsultacji z naszym coachem i metodykiem ustalisz indywidualne cele a lektor dobierze do nich materiały i metodę.

COMMUNICATION SKILLS

Nasze kursy prowadza trenerzy i lektorzy, którzy uczą skutecznej komunikacji i pokazują, jak budować dobre i zrozumiałe komunikaty bez względu na to, jak bogate jest Twoje słownictwo i znajomość zaawansowanych struktur gramatycznych. Dodatkowym elementem kursu są warsztaty, które pozwolą Ci jeszcze lepiej wykorzystać swoje zasoby językowe w ważnych sytuacjach biznesowych.

RESULTS FOR YOUR ORGANISATION

Nasze kursy zostały opracowane tak, by realizowały cele firmy. Dlatego zrezygnowaliśmy z poziomów i podręczników i zastąpiliśmy je celami, autorskimi materiałami oraz produktami, które wykraczają poza standardowe, semestralne kursy. Na początku współpracy, wspólnie z działem HR, ustalamy ważne z perspektywy firmy wskaźniki efektywności kursów językowych oraz listę celów, które powinni osiągnąć pracownicy.

NASZA OFERTA

Kliknij na program, który Cię interesuje i przeczytaj jego opis.