Opinie

 • Christopher Quinn, Lawyer, UK

  Mój kurs idzie dotychczas bardzo dobrze. Umiem już trochę mówić po polsku, w tym konstruować zdania. Paulina jest bardzo dobrą nauczycielką. Jest entuzjastyczna i utrzymuje dobre tempo zmiany tematów z różnymi ćwiczeniami. Jak dotąd, jest dobrze!

  Continue reading →
  Christopher Quinn, Lawyer, UK
 • Katarzyna Zięba-Choromańska, LGI Logistics Group International GmbH

  Jesteśmy zadowoleni z zajęć języka angielskiego in-company. Program kursu jest nastawiony na komunikację w sytuacjach biznesowych i dopasowany do naszych potrzeb.

  Katarzyna Zięba-Choromańska, Managing Director, LGI Logistics Group International GmbH

  Continue reading →
  Katarzyna Zięba-Choromańska, LGI Logistics Group International GmbH
 • Daniel Schuetz, Coca Cola HBC

  Nauka w Blacibird Academy jest na tyle przyjemna i efektywna, że nawet tak trudny język jak polski nie wydaje się straszny! Nauczyciele są doskonali i sprawiają, że nauka jest łatwa, przyjemna i przynosi efekty.

  Daniel Schuetz — Business Planning & Treasury Manager, Coca Cola HBC, Szwajcaria

  Continue reading →
  Daniel Schuetz, Coca Cola HBC
 • Mike Hogan, Embassy of Ireland

  Zorientowane na potrzeby Kursanta podejście do nauczania języków wyraźnie wyróżnia Blackbird Academy spośród innych szkół językowych, które oferują ten sam program kursu wszystkim Klientom, bez względu na ich cel nauki.
  Blackbird Academy dopasowuje swoją ofertę do potrzeb i oczekiwań studenta oraz dostosowuje do indywidualnego stylu uczenia się. Takie podejście przynosi dużo większe zadowolenie z nauki oraz wpływa na lepsze efekty końcowe.

  Mike Hogan — Radca Handlowy, Ambasada Irlandii, Irlandia

  Continue reading →
  Mike Hogan, Embassy of Ireland
 • Stephen Murphy, Clarity Consulting

  Moja nauczycielka jest bardzo zaangażowana w zajęcia i potrafi zachęcić do nauki. Jest dobrze zorganizowana, ma świetne poczucie humoru i umiejętnie poprawia błędy – nie pozbawia przy tym studentów pewności siebie w używaniu języka. Z przyjemnością będę z nią kontynuować naukę.

  Stephen Murphy — Właściciel, Clarity Consulting, Wielka Brytania

  Continue reading →
  Stephen Murphy, Clarity Consulting
 • Ryoichi Yuasa, Mitsubishi Motors

  Mój nauczyciel dołożył starań, żeby dokładnie zrozumieć moje potrzeby. Skupiliśmy się na praktycznej komunikacji i każdy blok był zaplanowany pod kątem konkretnych umiejętności, które mogłem wykorzystać w codziennym życiu. Dodatkową zaletą kursu było to, że mógł się on odbywać w moim biurze.

  Ryoichi Yuasa — Mitsubishi Motors, Japonia

  Continue reading →
  Ryoichi Yuasa, Mitsubishi Motors
 • Petra Ftorková, Accace

  Byłam studentką Blackbird Academy przez kilka miesięcy. Moje lekcje były dokładnie przygotowane i profesjonalnie prowadzone, a moje wymagania i uwagi zawsze uwzględniane.
  Lektorzy w Blackbird Academy są bardzo elastyczni i otwarci na prośby studenta.
  Nigdy nie nudziłam się na zajęciach i miałam poczucie, że to dobrze wykorzystany czas.
  Blackbird Academy ma naprawdę świetny zespół nauczycieli.

  Petra Ftorková — Dyrektor Zarządzający, Accace, Słowacja

  Continue reading →
  Petra Ftorková, Accace
 • Siergiej Mironow, Russian Railways

  Jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele z Blackbird byli bardzo uprzejmi i dobrze wykwalifikowani. Plan zajęć został dostosowany do harmonogramu mojej pracy, co pomogło efektywnie zorganizować dzień. Blackbird zawsze dostosowuje się do potrzeb studentów. Polecam ich wszystkim, którzy chcą się uczyć polskiego.

  Siergiej Mironow — Przedstawiciel Generalny Kolei Rosyjskich, Rosja

  Continue reading →
  Siergiej Mironow, Russian Railways
 • Sergio Verde Selva, Pernod Ricard

  Blackbird Academy zapewniła mi bardzo dobrych nauczycieli, którzy dowiedli wysokiej efektywności i okazali się również być prawdziwymi ambasadorami polskiej kultury. Usługi przez nich oferowane były zawsze dostosowane do moich potrzeb a dobra komunikacja personelu z moim pracodawcą oszczędziła mi wielu kłopotów organizacyjnych. Lektorzy i pozostały personel tworzą spójną całość – profesjonalną firmę, która wyróżnia się spośród warszawskich szkół językowych.

  Sergio Verde Selva — Specjalista do spraw wsparcia produkcji, Pernod Ricard, Brazylia

  Continue reading →
  Sergio Verde Selva, Pernod Ricard
 • Samuel A. Marotta, Univeristy of Maryland

  Blackbird Academy jest bardzo profesjonalną i kompetentną szkołą językową. Miałem okazję uczyć się z trzema nauczycielami i wszyscy okazali się bardzo profesjonalni, uprzejmi i elastyczni.

  Samuel A. Marotta — Profesor nadzwyczajny, Univeristy of Maryland, USA

  Continue reading →
  Samuel A. Marotta, Univeristy of Maryland
 • Michael Niziol, Niz Ventures

  Od samego początku byłem pod wrażeniem profesjonalizmu, przygotowania i troski o moje potrzeby ze strony Blackbird Academy. Umiejętność sprostania moim wymaganiom w bardzo krótkim czasie była imponująca. Zarówno jakość nauczania jak i obsługi klienta są w Blackbird Academy na bardzo wysokim poziomie.

  Michael Niziol — The principale at Niz Ventures, NYC

  Continue reading →
  Michael Niziol, Niz Ventures
 • Edgar Rosenmayr, Kulczyk Silverstein Properties

  Lekcje były prowadzone w moim biurze a plan zajęć został dopasowany do mojej wymagającej pracy i częstych wyjazdów biznesowych. Mimo małej ilości czasu, którą mogłem poświęcić na naukę języka polskiego, dzięki pomocy mojej nauczycielki poczyniłem znaczny postęp. Poprzez różnorodne lekcje oparte na konwersacjach, ćwiczeniach i pracach domowych, z łatwością opanowałem podstawowe umiejętności komunikacyjne w języku polskim. Na razie musiałem zawiesić lekcje, ale z pewno ścią będę kontynuował kurs z moją nauczycielką w tym roku, kiedy tylko grafik mojej pracy będzie mniej napięty.

  Edgar Rosenmayr — Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu, Kulczyk Silverstein Properties, Austria

  Continue reading →
  Edgar Rosenmayr, Kulczyk Silverstein Properties
 • Euan MacAra, Sybase Products Central Europe

  Zajęcia sprawiają mi większą radość niż przypuszczałem! Mam świetną nauczycielkę, która potrafi pracować ze mną mimo moich małych zdolności językowych. Widzę, jak wiele pracy wkłada w przygotowanie każdych pojedynczych zajęć!
  Rozumienie mówionego języka nie jest dla mnie łatwe, tak samo mówienie, ale jestem pewien, że pewnego dnia, dzięki ćwiczeniom i pomocy tak dobrego nauczyciela zdobędę te umiejętności.
  Metody nauczania i materiały wykorzystywane podczas zajęć są na najwyższym poziomie. Z pewnością polecę Blackbird Academy moim znajomym.

  Euan MacAra — Dyrektor Regionalny, Sybase Products Central Europe

  Continue reading →
  Euan MacAra, Sybase Products Central Europe
 • Arnold Neuville, Ghelamco

  Korzystałem z kursów językowych Akademii Blackbird od września 2007 roku. Uczestniczyłem w indywidualnym kursie języka polskiego, który został przygotowany zgodnie z moimi oczekiwaniami i który nastawiony jest na komunikację. Co ważne, mój nauczyciel miał duże doświadczenie, a jego cierpliwość i profesjonalizm były widoczne szczególnie podczas wyjaśniania zasad zaawansowanej gramatyki.
  Moja żona jest Polką i uczy się w Blackbird Academy języka francuskiego, ponieważ chcemy, aby nasze dzieci były dwujęzyczne. Jestem pod wrażeniem postępów w nauce, jakie robi moje żona dzięki pomocy znakomitych lektorów.
  Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z kursów językowych oferowanych przez tę profesjonalną i niezawodną firmę. Polecamy kursy językowe w Blackbird Academy wszystkim, którym zależy na kursach z autorskim indywidualnym programem nauczania.

  Arnold Neuville — Generalny Dyrektor Techniczny, Ghelamco

  Continue reading →
  Arnold Neuville, Ghelamco
 • Andrew Davis, thesmallroom

  Moja nauczycielka ma dar do przekazywania wiedzy w taki sposób, że informacje zapadają w pamięć oraz sprawia, że chcesz uczyć się więcej i więcej (a nawet odrabiać prace domowe). Jest otwarta i ma świetnie poczucie humoru. Jeśli tego potrzebujesz, odejdzie od planu zajęć, aby przedyskutować pytania i wątpliwości dotyczące języka oraz życia w Polsce, co sprawia, że nauka z nią jest interesująca i bardzo praktyczna. Zawsze miałem wrażenie, że lekcje kończą się za szybko.
  Zrobiłem ogromny postęp od początku kursu w zakresie słownictwa, umiejętności czytania, rozumienia ze słuchu oraz odmiany czasowników. W dalszym ciągu muszę się wiele nauczyć, ale myślę, że jestem na dobrej drodze, aby osiągnąć mój cel, jakim jest swobodne porozumiewanie się w języku polskim.

  Andrew Davis — Dyrektor Kreatywny, thesmallroom, Wielka Brytania

  Continue reading →
  Andrew Davis, thesmallroom
 • Partner Mazars

  Mój indywidualny kurs języka polskiego zapewniony przez Blackbird Academy został dobrze zaplanowany i zorganizowany, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Mój nauczyciel jest bardzo pomocny i umiejętnie motywuje do nauki. Ważne jest dla mnie również to, że mówi w moim ojczystym języku, francuskim, co jest bardzo przydatne podczas wyjaśniania zasad gramatyki czy ćwiczeniu wymowy. Zdecydowanie polecam naukę w Blackbird Academy wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka polskiego z naciskiem na praktyczną komunikację.

  Partner Mazars

  Continue reading →
  Partner Mazars
 • Jacky Frisoni, Prema Sarl

  Wcześniej uczyłem się polskiego we Francji, ale potrzebowałem teraz intensywnego kursu, który poprawi moje umiejętności i umożliwi bezpośrednią komunikację z potencjalnymi partnerami, bez konieczności polegania na moim przedstawicielu z Polski.
  Sprawdziłem różne oferty w Warszawie i wybrałem Blackbird Academy i jej profesjonalny zespół, który przygotował dostosowany do moich potrzeb kurs, który w pełni spełnił moje oczekiwania.
  Kurs trwał 5 dni, każdego dnia miałem 5 godzin lekcji zorganizowanych w dwa 2,5 godzinne bloki.
  Po krótkiej konwersacji i serii scenek sytuacyjnych związanych ze sprzedażą, moje cztery nauczycielki zidentyfikowały problemy gramatyczne, które wymagają dalszej pracy i skupiły się na nich.
  Byłem pod wrażeniem jakości kursu i zdecydowanie wrócę do Blackbird Academy.
  Blackbird Academy to profesjonalna szkoła językowa, którą polecam.

  Jacky Frisoni — Dyrektor Zarządzający, Prema Sarl

  Continue reading →
  Jacky Frisoni, Prema Sarl
 • Sandra Rauchenstein, Accenture

  Pochodzę ze Szwajcarii, a do Warszawy przeprowadziłam się z powodów osobistych. W Blackbird Academy rozpoczęłam naukę z zerową wiedzą na temat języka polskiego. Nauczyłam się podstaw w fajnej, międzynarodowej grupie, z którą bardzo się zżyłam. Naukę kontynuowałam na indywidualnym kursie polskiego. Moja nauczycielka szybko zrozumiała moje słabe strony i skupiła się na tym, co było dla mnie najważniejsze. Jestem bardzo zadowolona z moich postępów w nauce i atmosfery panującej w Blackbird Academy.

  Sandra Rauchenstein — Konsultant Biznesowy, Accenture, Szwajcaria

  Continue reading →
  Sandra Rauchenstein, Accenture