NASZE PROGRAMY

Kliknij na program, który Cię interesuje i przeczytaj jego opis:

Kurs „Crash”

Dziesięć godzin intensywnego kursu wprowadzającego. Polecamy ten kurs każdemu, kto przeprowadza się do Polski i chce opanować podstawowe zwroty. To również dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie mają potrzeby uczyć się języka polskiego i chcieliby opanować podstawowe Podczas kursu nauczysz się jak się przedstawić, zadawać proste pytania i wymawiać słowa po polsku.

Kurs komunikacyjny

Ten praktyczny 40 godzinny program pozwoli Ci komunikować się po polsku w większości sytuacji życia codziennego. Nauczysz się – między innymi – jak zamówić taksówkę, zrobić zakupy i umówić się na wizytę u dentysty. Polecamy ten kurs dla osób, które potrzebują nauczyć się języka polskiego na poziomie survivalowym, bez skupiania się na gramatyce i umiejętności pisania. Kurs ten jest też dobrym wprowadzeniem do dalszej nauki języka.

Kurs ogólny

Standardowy program nauki języka oparty na rozwijaniu wszystkich kluczowych umiejętności: czytania, pisania, mówienia i poprawności językowej. Proponujemy ten kurs dla osób, które planują kontynuację nauki na wyższych poziomach zaawansowania.

Kurs executive

Program kursu skupia się na tematach związanych z komunikacją w miejscu pracy. Proponujemy ten kurs osobom, które pracują w Polsce lub prowadzą tu swoją własną firmę i chcą lepiej zrozumieć swoich współpracowników i partnerów biznesowych.

Witamy w Polsce

To praktyczne wprowadzenie w polską kulturę, język i życie w Polsce dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z Polską. 30 godzin obejmuje:

KURS „CRASH” – 10 godzin

Krótki, intensywny kurs języka polskiego wprowadzi Cię w podstawy i pomoże Ci się odnaleźć w nowym miejscu. Nauczysz się:

  • jak czytać polskie wyrazy i prawidłowo je wymawiać
  • jak być uprzejmym w języku polskim
  • jak się przedstawić i rozpocząć prostą konwersację
  • jak zadać proste pytania

ZOSTAŃ INISDEREM – 5 hours

Pomożemy Ci jak najlepiej wykorzystać czas w Polsce – powiemy Ci wszystko, co powinieneś wiedzieć, żeby sprawnie się tu poruszać i załatwiać swoje sprawy. Podzielimy się z Tobą praktyczną wiedzą – od poruszania się komunikacją miejską, do znalezienia miejsc, gdzie możesz spotkać innych cudzoziemców. To zestaw praktycznych wskazówek i informacji, które przydadzą Ci się w życiu codziennym!

NAWIGATOR PO POLSKIEJ KULTURZE – 15 godzin

Ten trening pomoże Ci zrozumieć Polskę, Polaków i ich kulturę:

  • zrozumiesz charakter narodowy Polaków i ich postawy
  • poznasz zarys historii Polski
  • dowiesz się kim są kluczowe osoby publiczne w Polsce
  • poznasz polskie tradycje i obyczaje
  • przyjrzysz się kulturze pracy w Polsce

Nawigator po polskiej kulturze

Dziesięć dwugodzinnych sesji, które przeniosą Cię do umysłów Polaków, pomogą w zrozumieniu ich kultury, sposobu myślenia i postaw, a także wyjaśnią czynniki i zdarzenia, które ukształtowały Polskę i napędzają ją po dzień dzisiejszy.

Coaching relokacyjny

Przeprowadzka do nowego kraju może być niezwykle satysfakcjonująca – zdobywasz doświadczenie zawodowe w nowej dziedzinie, nawiązujesz nowe przyjaźnie, poznajesz język i kulturę. Przeprowadzka jest też dużym wyzwaniem. Budowanie nowego życia, zawodowego i prywatnego, wymaga pokonywania wielu barier. W dodatku jesteś daleko od zawsze wspierających Cię przyjaciół i rodziny.

Coaching relokacyjny Blackbird stworzyliśmy po to, by pomóc Ci odnaleźć się w nowym miejscu. Nasi eksperci będę pracować nad tym, aby zapewnić Ci niezbędną praktyczną pomoc oraz wsparcie psychologiczne potrzebne dla Twojego spokoju ducha.

Kurs zindywidualizowany

Program koncentruje się na umiejętnościach i zagadnieniach, które są dla Ciebie najważniejsze – na przykład poprawności językowej, konwersacjach, pisaniu czy wymowie. Opracowujemy też zindywidualizowane programy specjalistyczne LSP (Language for Special Purposes) z takich dziedzin jak medycyna, prawo, biznes etc.

Kurs do certyfikatu

Dla osób, które chcą przygotować się do Certyfikatu z Języka Polskiego jako Obcego wymaganego przez szkoły wyższe, niezbędnego do celów zawodowych w niektórych profesjach oraz potrzebnego do otrzymania polskiego obywatelstwa. Więcej informacji o certyfikacie.

Kurs gry i zabawy

Oparty na grach i zabawach kurs językowy dla najmłodszych.

Zadzwoń do nas – przeprowadzimy Cię przez nasze program i pakiety: +48 501 299 338