ZAPISZ SIĘ I SPRAWDŹ CENY

Wypełnij ten formularz i powiedz nam, czego oczekujesz od swojego kursu. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami skontaktujemy się z Tobą, aby doradzić najlepsze rozwiązanie. Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do rozpoczęcia kursu.

 • First page
 • Second page
 • Third page
 • Fourth page

DANE KONTAKTOWE

Imię*

Telefon*

Firma

Nazwisko*

E-mail*

Jeśli wysyłasz zapytanie w czyimś imieniu, wpisz dane tej osoby tutaj:

Imię

Nazwisko

MIEJSCE ZAJĘĆ

Chcę, żeby kurs odbywał się we wskazanej przeze mnie lokalizacji:

taknie

Jeśli nie chcesz mieć zajęć w naszej Akademii, podaj nam dogodną dla siebie lokalizację:

Ulica i numer domu

Miasto

To jest moje:

mieszkaniebiuro

POZIOM & TYP KURSU

Swój poziom znajomości języka polskiego określiłbym jako:*

Jestem zainteresowany:

kursem grupowymkursem indywidualnymchciałbym zorganizować kurs grupowy dla siebie i moich znajomych

 

Krok 1/3

Grafik zajęć

Chciałbym zacząć kurs:

Chciałbym, aby zajęcia odbywały się w:

 
poniedziałek
od do
 
wtorek
od do
 
środę
od do
 
czwartek
od do
 
piątek
od do
 
sobotę
od do

ELASTYCZNOŚĆ GRAFIKU ZAJĘĆ

Wybieram pakiet:

 
podstawowy

Class days and times are set at the start of the programme according to your preference. Once the programme is underway, up to three classes per 40-hour course may be rescheduled. We recommend this option to those with a predictable work schedule who would like to save on the course fee.

 
standardowy

Class days and times are set at the start of the programme according to your preference. Once the programme is underway you have some flexibility to reschedule them as well as you can suspend the course in case of business trip or holiday. We recommend this option to those who anticipate needing more flexibility to fit classes into their schedule.

 
elastyczny

Class days and times are flexible according to your current availability, and can be arranged from week to week. There are no limits on numbers of lessons you can rearrange and you have 12 months to take the classes (per 40-hour course). This option is for those who travel frequently or who have an unpredictable work schedule.

Krok 2/3

PROGRAM

Jestem zainteresowany programem:

 
Kurs crash

Krótki, intensywny kurs języka polskiego wprowadzi Cię w podstawy i pomoże Ci się odnaleźć w nowym miejscu. Nauczysz się:

 • jak czytać polskie wyrazy i prawidłowo je wymawiać
 • jak być uprzejmym w języku polskim
 • jak się przedstawić i rozpocząć prostą konwersację
 • jak zadać proste pytania
 
Kurs komunikacyjny

Ten praktyczny 40 godzinny program pozwoli Ci komunikować się po polsku w większości sytuacji życia codziennego. Nauczysz się - między innymi - jak zamówić taksówkę, zrobić zakupy i umówić się na wizytę u dentysty. Polecamy ten kurs dla osób, które potrzebują nauczyć się języka polskiego na poziomie survivalowym, bez skupiania się na gramatyce i umiejętności pisania. Kurs ten jest też dobrym wprowadzeniem do dalszej nauki języka.

 
Kurs ogólny

Standardowy program nauki języka oparty na rozwijaniu wszystkich kluczowych umiejętności: czytania, pisania, mówienia i poprawności językowej. Proponujemy ten kurs dla osób, które planują kontynuację nauki na wyższych poziomach zaawansowania.

 
Kurs executive

Program kursu skupia się na tematach związanych z komunikacją w miejscu pracy. Proponujemy ten kurs osobom, które pracują w Polsce lub prowadzą tu swoją własną firmę i chcą lepiej zrozumieć swoich współpracowników i partnerów biznesowych.

 
Kurs zindywidualizowany

Program koncentruje się na umiejętnościach i zagadnieniach, które są dla Ciebie najważniejsze - na przykład poprawności językowej, konwersacjach, pisaniu czy wymowie. Opracowujemy też zindywidualizowane programy specjalistyczne LSP (Language for Special Purposes) z takich dziedzin jak medycyna, prawo, biznes etc.

 
Kurs do certyfikatu

Dla osób, które chcą przygotować się do Certyfikatu z Języka Polskiego jako Obcego wymaganego przez szkoły wyższe, niezbędnego do celów zawodowych w niektórych profesjach oraz potrzebnego do otrzymania polskiego obywatelstwa.

 
Witamy w Polsce

To praktyczne wprowadzenie w polską kulturę, język i życie w Polsce dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z Polską. 30 godzin obejmuje:

 • KURS „CRASH” – 10 godzin
 • ZOSTAŃ INISDEREM – 5 godzin
 • NAWIGATOR PO POLSKIEJ KULTURZE – 15 godzin
 
Nawigator po polskiej kulturze

Dziesięć dwugodzinnych sesji, które przeniosą Cię do umysłów Polaków, pomogą w zrozumieniu ich kultury, sposobu myślenia i postaw, a także wyjaśnią czynniki i zdarzenia, które ukształtowały Polskę i napędzają ją po dzień dzisiejszy.

 
Coaching relokacyjny

Przeprowadzka do nowego kraju może być niezwykle satysfakcjonująca - zdobywasz doświadczenie zawodowe w nowej dziedzinie, nawiązujesz nowe przyjaźnie, poznajesz język i kulturę. Przeprowadzka jest też dużym wyzwaniem. Budowanie nowego życia, zawodowego i prywatnego, wymaga pokonywania wielu barier. W dodatku jesteś daleko od zawsze wspierających Cię przyjaciół i rodziny.

 
Kurs gry i zabawy

Oparty na grach i zabawach kurs językowy dla najmłodszych.

DŁUGOŚĆ KURSU

Chciałbym zarezerwować następującą liczbę spotkań:

 
10 godzin

Crash Course is available only as a 10hr package.

 
40 godzin

Communicational Course is available only as a 40hr package.

 
60 godzin
 
90 godzin
 
120 godzin
 
Inny

CZŁONKOSTWO AKADEMII

Chciałbym dodatkowo skorzystać z nieograniczonego dostępu do warsztatów i zostać członkiem Akademii Blackbird

Get Blackbird Academy Membership. Pay for 6 months of unlimited access to classes less than you pay for 1 semester with limited number of meetings! Plus, you don’€™t need to tie yourself down to fixed dates and times — you can come whenever you like!

taknie

MATERIAŁY DODATKOWE

Chciałbym kupić podręcznik kursowy w Akademii:

taknie

Chciałbym kupić książkę o kulturze polskiej w Akademii:

taknie

INFORMACJE DODATKOWE

Jeśli masz inne prośby, napisz nam o nich:

 

Zaakceptuj warunki współpracy