Rekrutacja – lektor języka polskiego

Nasza wieloletnia lektorka przeprowadza się za granicę i z wielkim bólem serca musimy poszukać osoby na jej miejsce.

Potrzebujemy profesjonalnej lektorki języka polskiego, która będzie mogła przejąć jej obowiązki od początku lub połowy września, dostępnej w pełnym wymiarze – kursy do przejęcia odbywają się zarówno rano, w ciągu dnia, jak i w godzinach popołudniowych u naszych Klientów na terenie Warszawy. Są to przede wszystkim kursy in-company.

Ważne jest dla nas, żeby nasza nowa lektorka dobrze mówiła po angielsku i miała wykształcenie kierunkowe. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem. Jeśli nie ukończyłaś nauczania języka polskiego jako obcego, ale inne studia językowo-kulturowe i możesz pochwalić się portfolio swoich kursantów-obcokrajowców, równie chętnie zapoznamy się z Twoim profilem.

Chcielibyśmy, żeby osoba, która dołączy do naszego zespołu była otwarta, kontaktowa, potrafiła zjednywać sobie ludzi i umiała dostosowywać się do różnych potrzeb kursantów. Ważna jest dla nas również umiejętność bezkonfliktowej komunikacji i samodzielność.

W zamian oferujemy pracę w przesympatycznym zespole, chętnych do nauki kursantów z całego świata, atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiedzialne zadania, możliwość nie tylko prowadzenia samych zajęć, ale uczestniczenia w innych ciekawych projektach.

Jeśli interesuje Cię nie tylko nauczanie, ale chciałabyś otrzymać również obowiązki związane z organizacją kursów i opieką nad Klientem, to jesteś dla nas kandydatką idealną 🙂

Prosimy Cię o przesłanie swojego profilu zawodowego oraz informacji, dlaczego zainteresowało Cię dołączenie do naszego zespołu Blackbird Academy na adres: office@hello-blackbird.com. Będziemy wdzięczni za zatytułowanie maila: Lektorka polskiego od września.

Do usłyszenia! Do zobaczenia!