Zespół ekspertów i trenerów Blackbird

Nasi eksperci to osoby, które posiadają bogate doświadczenie osobiste i zawodowe. Trenerzy Blackbird mieszkali i pracowali m.in. w takich krajach Bangladesz, Indie, UK, USA i Niemcy. Dzięki temu wiedzą, co to znaczy znaleźć się w innej kulturowo rzeczywistości i co jest niezbędne, by odnieść sukces w międzykulturowym środowisku. W swojej karierze odwiedzili dziesiątki różnych krajów. Znają kilka języków – fascynuje ich skuteczna komunikacja międzykulturowa w biznesie. Poznaj kilku z nich:

Zofia BarańskaZofia Barańska – coach, trener i facylitator Open Space Technology. Manager w firmie Blackbird i specjalista w zakresie skutecznej komunikacji. Od 2007 roku projektuje i prowadzi szkolenia dla biznesu. W ciągu ostatnich 10 lat odwiedziła ponad 25 różnych krajów: od Ekwadoru po Gruzję, Kirgistan i Bangladesz. Mieszkała i pracowała m.in. w Irlandii i Indiach. Ukończyła kulturoznawstwo na SWPS, kursy Art & Science of Coaching organizowane przez Wszechnicę UJ we współpracy w Erickson College w Kanadzie oraz liczne kursy trenerskie. Członek KIT Intercultural Professionals Network. Regularnie występuje m.in. na konferencjach INFOMEET dla branży IT.

Marta KołkowiczMarta Kołkowicz – współzałożyciel firmy Blackbird, przedsiębiorca,
trener komunikacji dla obcokrajowców, coach. Od 9 lat prowadzi szkolenia komunikacyjne i cross-kulturowe dla obcokrajowców w firmach. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, ukończyła liczne kursy z zakresu „empatycznej komunikacji” Marshala Rosenberga i kursy w Bristolu z Needs-based Coaching. Od 2013 roku dzieli swoje życie między Warszawę i Londyn. Jej działalność zawodowa w Wielkiej Brytanii obejmowała m.in. konsulting dla Visa Europe, gdzie współpracowała z partnerami z 13 krajów. Prywatnie żona Brytyjczyka.

Vesna LorencVesna Lorenc – certyfikowany coach grupowy i indywidualny, trenerka rozwoju osobistego, konsultantka – specjalista w zakresie PR. Serbka, od lat mieszka w Polsce. Zawodowo od 18 lat związana ze środowiskiem biznesu, specjalizując się w komunikacji. Tworzyła i realizowała kampanie public relations m.in. dla Procter & Gamble, Henkel, Masterfoods, Groupon. Pracowała przy kampaniach CSR poświęconych tematyce równości szans oraz aktywizacji osób wykluczonych społecznie. Posiada bogate doświadczenie w pracy z różnorodnymi środowiskami i grupami zawodowymi, jak kadry zarządzające, działy PR i marketingu, działy sprzedaży międzynarodowych korporacji, sektor MŚP, organizacje wspierające przedsiębiorczość kobiet czy organizacje pozarządowe. Absolwentka renomowanej Akademii TROP. Prowadzi warsztaty, szkolenia, team coaching, sesje action learning i facylitacje. Mówi w pięciu językach.

Irek Zyzański
Irek Zyzański
– konsultant, coach, mentor i trener. Specjalizuje się w zarządzaniu międzykulturowymi zespołami. Posiada 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi zespołami działów HR i działów sprzedaży w Philip Morris, między innymi jako Dyrektor HR ds Rozwoju Organizacji Komercyjnej w Azji.
Pracował w Polsce, w Libii, na Ukrainie, w Dubaju, Chinach, Rosji, Indonezji i Hong Kongu. Miał szefów 14 różnych narodowości.
Ukończył arabistykę, zna również język angielski, rosyjski oraz podstawy indonezyjskiego. Posiada bogate doświadczenie korporacyjne z obszaru coachingu, mentoringu, assessment / development centers i zarządzania talentami. Ukończył również kursy coachingowe Coachwise. Autor cyklu artykułów “Międzykulturowa jazda bez trzymanki”.

Chcesz nas poznać? Umów się na spotkanie:
Tel. 531-299-599