Archiwum

  • BSS Partners - śniadanie biznesowe, Kraków26 czerwiec, 2017

   BSS Partners – spotkanie śniadaniowe już 23 czerwca! Tym razem w Krakowie będziemy mieć okazję, aby w gronie praktyków HR, trenerów i przedstawicieli sektora przyjrzeć się wyzwaniom w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Organizatorem spotkania jest BSS Partners – wspólny projekt Hutchinson Institute i Blackbird Group, oferujący rozwiązania szkoleniowe w trzech kluczowych dla sektora BSS obszarach: onboarding, talent management, cross-cultural communication. Głównym tematem śniadania będzie rola szkoleń na etapie onboardingu pracowników. Prozmawiamy m.in o tym jak szkolenia miękkie mogą wpłynąć na efektywność biznesową i operacyjną zespołów oraz na retencję pracowników sektora Business Services.

    

   Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Limit miejsc: 35.

    

   Rejestracja już ruszyła, zapraszamy do zapisów pod linkiem: https://bsspartners.splashthat.com/

    

   Do zobaczenia !

    

   Czytaj dalej …

   Wszystkim uczestnikom życzymy owocnego spotkania i zapraszamy do Sali ILAB, Eurokreator na ul. Przemysłowej 14 w Krakowie.

    

   Rejestracja: https://bsspartners.splashthat.com/

    

   W razie pytań prosimy o kontakt: zofia@hello-blackbird.com

    

   Miejsce wydarzenia: ILab, Eurokreator, ul. Przemysłowa 14, Kraków.

  • #BSS Partners - warsztaty śniadaniowe już za nami! Łódź18 maj, 2017

   18 maja, tym razem w Łodzi mieliśmy okazję żeby w gronie praktyków HR, trenerów i przedstawicieli sektora przyjrzeć się wyzwaniom w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. W rolach prelegentów zjawili się na nim i nasi eksperci Zofia Barańska, Marta Kołkowicz oraz Irek Zyzański. Głównym tematem śniadania była rola szkoleń na etapie onboardingu pracowników. Dziękujemy za wsparcie naszym patronom medialnym i wszystkim gościom za udział. Zapraszamy na nasze kolejne spotkania w gronie przedstawicieli sektora Business Services w 2017 roku. Do zobaczenia!

  • #Efektywność biznesowa – warsztaty dla HR już za nami. Dziękujemy!15 maj, 2017

   28 kwietnia w Warszawie mieliśmy okazję porozmawiać o efektywności biznesowej szkoleń, zarządzaniu międzykulturowymi zespołami oraz start-upach korporacyjnych. Blackbird jako główny organizator warsztatów skierowanych do działów HR spisał się na medal! Dziękujemy za wsparcie naszym patronom medialnym i wszystkim gościom za udział. Zapraszamy na kolejne wydarzenia w 2017, do zobaczenia!

  • #Efektywność biznesowa - warsztaty dla HR już 28 kwietnia w Warszawie!28 kwiecień, 2017

   Mierzenie efektywności biznesowej szkoleń jest możliwe, ale musimy zmienić sposób myślenia o kompetencjach komunikacyjnych i językowych oraz podejście do projektowania szkoleń. Więcej o tym na kolejnych warsztatach z cyklu #Efektywność biznesowa – warsztaty dla HR, które odbędą się już 28 kwietnia w Warszawie.
   Zapraszamy do zapisów:

   https://efektywnoschr.splashthat.com/

   Uwaga! Mamy limit miejsc. Uczestnictwo bezpłatne.

  • Wesołych Świąt od Kursantów Blackbird Academy!15 kwiecień, 2017

   Wesołych Świąt od Kursantów Blackbird Academy!

  • Międzykulturowa jazda bez trzymanki cz. 628 marzec, 2017

   Czy nam się to podoba czy też nie, w naszej rzeczywistości, to właśnie angielski jest dzisiaj lingua franca większości korporacji. Jak wygląda język angielski w kontekście międzykulturowości? Czy kompetencje językowe = dobra komunikacja? Jak kultura wpływa na nasz sposób komunikacji po angielsku? Dlaczego “yes” znaczy czasem “no” I jak w tym wszystkim nie zwariować. Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu naszego kolegi z zespołu Irka Zyzańskiego.

   http://hrpolska.pl/hr/czytelnia/miedzykulturowa-jazda-bez-trzymanki-cz-6.html

  • Warsztaty dla lektorów języka polskiego18 marzec, 2017

   Zapraszamy lektorów języka polskiego na warsztaty metodyczne. Tematyka spotkań została opracowana w odpowiedzi na najczęstsze problemy, z którymi stykają się lektorzy i dopasowana do aktualnych potrzeb rynkowych. Przygotowaliśmy warsztaty dla doświadczonych lektorów jpjo (Gry i zabawy w warsztacie lektora, Nauczanie osób rosyjskojęzycznych, Nauczanie przez obraz i sztukę, Język polski w biznesie), dla osób, które stawiają pierwsze kroki w zawodzie lub rozważają taką ścieżkę zawodową (Warsztat początkującego lektora), dla lektorów języków obcych, którzy chcieliby rozszerzyć swoje kwalifikacje (Nauczanie polskiego jako obcego dla lektorów innych języków). Dowiedz się więcej:
   https://blackbirdteachersacademy.evenea.pl/

  • Otwarte warsztaty językowe dla studentów: Blackbird First Step Academy11 marzec, 2017

   Już w marcu zapraszamy na pierwsze warsztaty językowe w ramach Blackbird First Step Academy dedykowane osobom, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy: studentom i absolwentom. Podczas warsztatów pracujemy jednocześnie nad słownictwem i kompetencjami komunikacyjnymi w wybranym obszarze: budowania marki osobistej (Your personal brand story), przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej (Your first job interviews in English), budowania relacji i networkingu (Your first meetings in English). Dowiedz się więcej:
   https://englishforyourcareer.evenea.pl/

  • Otwarte warsztaty językowe: Blackbird Experts Academy11 marzec, 2017

   Zapraszamy na otwarte warsztaty Business English dla osób z min 5-letnim doświadczeniem na rynku pracy: pracowników dużych firm, ekspertów, managerów średniego szczebla, przedsiębiorców. Warsztaty prowadzone są w języku angielskim przez naszych doświadczonych trenerów biznesu, rekruterów i lektorów. Podczas warsztatów pracujemy jednocześnie nad słownictwem i kompetencjami komunikacyjnymi w wybranym obszarze: wystąpień publicznych (Presentation Skills) przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej (Job interview) lub pracy w anglojęzycznym środowisku (Survival Guide to Business English). Dowiedz się więcej:
   https://businessenglishworkshops.evenea.pl/

  • Blackbird i Hutchinson Institute łączą siły!8 marzec, 2017

   Co dwie mocne marki to nie jedna – Hutchinson Institute i Blackbird Group połączyły siły. Nasze eksperckie zespoły od kilku miesięcy pracują nad nowym projektem szkoleniowym dla międzynarodowych zespołów. Wczoraj oficjalnie połączyliśmy siły. Już za chwilę zdradzimy Wam więcej szczegółów i zaprosimy na stronę internetową projektu i pierwsze warsztaty.

  • Międzykulturowa jazda bez trzymanki, cz. 5.24 styczeń, 2017

   Warszawa, 24 stycznia 2017
   Niektórzy uwielbiają konflikty, czują się w nich jak ryba w wodzie. Inni, wręcz przeciwnie, wolą harmonię niż walkę. Nawet, jeżeli najchętniej siedzielibyśmy w kręgu i trzymali się za ręce śpiewając “cumba-ya” to i tak będziemy musieli się zmierzyć z konfliktowymi sytuacjami. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak odpowiednio zachować się w nietypowych sytuacjach, zapraszamy do lektury najnowszego atykułu naszego kolegi z zespołu Irka Zyzańskiego.

   hrpolska.pl/hr/czytelnia/miedzykulturowa-jazda-bez-trzymanki-cz-5-2.html

  • Wesołych Świąt od Kursantów Blackbird Academy!22 grudzień, 2016

   Wesołych Świąt od Kursantów Blackbird Academy!

  • Warsztaty dla HR w Krakowie już za nami - dziękujemy!30 listopad, 2016

   Blackbird, jako główny organizator warsztatów skierowanych do działów HR spisał się na medal!
   30 listopada w Krakowie mieliśmy okazję, porozmawiać o efektywności biznesowej szkoleń, zarządzaniu międzykulturowymi zespołami oraz employee analytics. W gronie naszych ekspertów i przy wspaniałej atmosferze odpowiadaliśmy na pytania o to, jak m.in mierzyć efektywność biznesową szkoleń i co może zrobić HR, by zwiększyć efektywność międzynarodowych zespołów Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne wydarzenia w 2017. Do zobaczenia!

  • Konferencja dla brookerów30 listopad, 2016

   Zespół tłumaczy Blackbird miał przyjemność wspierać konferencje dla brokerów zorganizowaną w hotelu Hilton przez Allianz.
   Nasi eskperci jak zwykle okazali się niezawodni. Serdecznie dziękujemy za tę możliwość!

  • Efektywność biznesowa i zarządzanie zespołami międzykulturowymi – warsztaty dla HR30 listopad, 2016

   Już 30 listopada w Krakowie Blackbird odpowie na pytania jak projektować szkolenia i mierzyć ich efektywność biznesową w praktyce. Serdecznie zapraszamy do zapisów już od dzisiaj na warsztaty dot. efektywności biznesowej HR oraz zarządzania zespołami międzykulturowymi, które poprowadzą nasi eksperci Zofia Barańska, Ireneusz Zyzański oraz Szymon Janicki.
   Zapisy pod linkiem:
   https://efektywnoschr.splashthat.com/
   Uwaga! Mamy limit miejsc.

  • Warsztaty dla HR - Warszawa27 październik, 2016

   #Efektywność biznesowa, to kolejny cykl warsztatów, skierowanych do działów HR, które mieliśmy okazje poprowadzić 27 października w Warszawie. W gronie naszych ekspertów i przy wspaniałej atmosferze odpowiadaliśmy na pytania o to jak m.in mierzyć efektywność biznesową szkoleń?
   Jak wykorzystywać technologię do mierzenia efektywności procesów szkoleniowych?
   Jak HR może zwiększyć efektywność międzykulturowych zespołów? Wszystkim za udział serdecznie dziękujemy, było wspaniale!
   Zapraszamy na kolejne, tym razem juz 9 listopada do Krakowa
   Więcej info:
   https://efektywnoschr.splashthat.com

  • Efektywność biznesowa – warsztaty dla HR28 wrzesień, 2016

   Tym razem wspólnie z MyNetwork Group i Ireneuszem (Irek) Zyzańskim zapraszamy na warsztaty dla HR w Warszawie 27 października. W małym gronie praktyków i ekspertów porozmawiamy o efektywności w HR. Uwaga mamy tylko 35 miejsc – zapisz się już dziś!
   Zapisy:
   https://efektywnosc.splashthat.com/

  • Blackbird team przyfrunął z Gliwic28 wrzesień, 2016

   Blackbird Team powrócił z konferencji mixerHR w Gliwach. 28 września nasi eksperci mieli okazję wystąpić w roli prelegentów. Wszyscy byli zachwyceni prezentacją Ireneusza Zyzańskiego, który podzieli się swoimi doświadczeniami z zarządzania międzykulturowymi zespołami i Zofią Barańską, która udowodniła, że efektywność biznesowa szkoleń to faktycznie mission possible. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i do zobaczenia wkrótce!

  • Spotkania z zespołem ekspertów Blackbird w Gliwicach8 wrzesień, 2016

   Tym razem Blackbird leci do Gliwic!
   Już 28.09 Ireneusz (Irek) Zyzański podzieli się z Wami swoimi doświadczeniami z zarządzania międzykulturowymi zespołami, a Zofia Barańska pokaże, że efektywność biznesowa szkoleń to jednak mission possible. Zapraszamy do spotkania z zespołem ekspertów Blackbird. Do zobaczenia w Gliwicach!

   www.mixerhr.pl

  • Międzykulturowa jazda bez trzymanki - zapraszamy do lektury7 wrzesień, 2016

   Utrata twarzy. Co oznacza i jak wpływa na zachowania pracowników z krajów Azji i Bliskiego Wschodu? Co może zrobić HR, by pomóc pracownikom odnaleźć się w azjatyckim zespole? Irek Zyzański dzieli się swoimi doświadczeniami z Indonezji i Chin w trzeciej części cyklu Międzykulturowa jazda bez trzymanki – polecamy!

   www.hrpolska.pl/kadry/czytelnia/miedzykulturowa-jazda-bez-trzymanki-cz-3-2.html