USŁUGI KREATYWNE

TRANSKREACJA

Niektórych myśli nie da się wyrazić w różnych językach w ten sam sposób ze względu na różnice kulturowe czy wyjątkowość niektórych struktur gramatycznych.

W takich sytuacjach musisz wykroczyć poza standardowe tłumaczenie tekstu. Blackbird pomoże Ci w procesie transkreacji.

Transkreacja jest procesem kreatywnego przekładu tekstu oryginalnego na język obcy – tak, aby w języku docelowym funkcjonował on naturalnie i spełniał te same funkcje co oryginał.

Tekst poddany procesowi transkreacji może różnić się od oryginału – wyrażenia i zdania mogą być uporządkowane w odmienny sposób lub całkowicie usunięte. Wszystkie zabiegi, którym poddawany jest tekst, mają za zadanie zachować skuteczność przekazu oryginału, poprawność językową i właściwy kontekst kulturowy w nowym środowisku.

COPYWRITING

Jeśli tworzysz teksty na nową stronę internetową, do oferty lub broszury reklamującej Twoje produkty, Blackbird sprawi, że Twój przekaz będzie atrakcyjny i skuteczny niezależnie od języka, w którym komunikujesz się ze swoimi Klientami.

Naszą pracę zaczynamy od szczegółowego briefingu – im więcej wiemy o Twojej firmie, wartościach i celach, jakie są dla Ciebie ważne, tym lepiej oddajemy to w tekstach, które Cię reprezentują.

Nasi copywriterzy i native speakarzy wybranego języka pracują razem, by z Twoim udziałem stworzyć przekaz, który trafia w sedno.

Zadzwoń po szczegóły oferty +48 501 299 338

JAK WYGLĄDA PROCES TWORZENIA TEKSTÓW

creative_how_we_do_it_pl