Kursy językowe dla firm

Jestem po pierwszych zajęciach i muszę przyznać, że zrobiły one na mnie ogromne wrażenie. Podchodziłem z pewnym dystansem do tematu nauki języka przy moim aktualnym poziomie, bo nie bardzo czułem taką potrzebę. Już na pierwszych zajęciach lektor rzucił zupełnie nowe światło na pewne zagadnienia oraz moje przekonania. Zainspirował do poszukiwań i rozwoju.  

ROCHE

Zajęcia grupowe Blackbird są bardzo pozytywnie oceniane przez uczestników, a także w pełni spełniają oczekiwania, stawiane przez dział HR firmy oraz przez osoby kierujące zespołami. 

HR, CBRE

Pracujemy według metody BlackbirdWay®. Uczymy języków skutecznie i w nastawieniu na cele. To znaczy, że kursy prowadzimy w oparciu o materiały dla Ciebie i zgodnie z celami ważnymi dla Ciebie. Dzięki ustaleniu celów SMART efekty nauki są mierzalne i osiągalne w konkretnym terminie.

Nasz core to kursy języka angielskiego i polskiego jako obcego. Uczymy też innych języków obcych – nie tylko tych najpopularniejszych jak niemiecki, włoski, francuski, hiszpański i rosyjski, ale też turecki, portugalski, czeski czy arabski. Prowadzimy kursy we wszystkich większych miastach w Polsce, a dla naszych stałych klientów możemy zrekrutować lektorów w mniej popularnych lokalizacjach. 

SKALA KURSÓW – Organizujemy kursy w różnej skali – od jednego kursu do kilkuset kursów w jednej firmie.

Dla kogo?

Kursy indywidualne – Dla szczególnie wymagających kursantów i tych, którzy dobrze wiedzą, czego chcą. Nasi klienci firmowi najczęściej wybierają kursy indywidualne dla swojej kadry managerskiej. Lubimy i potrafimy pracować z członkami zarządu i reprezentantami różnych kultur. 

Nasi klienci najczęściej wybierają kurs indywidualny, ponieważ chcą:

 • indywidualnie dostosować grafik oraz miejsce spotkań do swoich potrzeb
 • skupić się w 100% na tym, czego potrzebują 
 • dostosować tempo do swoich preferencji i możliwości
 • dopasować kurs do czasowych i finansowych możliwości dzięki różnym typom pakietów (pakiety standard, basic, flexible)

Kursy grupowe – sprawdzają się najlepiej dla osób rozpoczynających naukę nowego języka lub osób na niższych poziomach zaawansowania, które potrzebują regularności w przyswajaniu wiedzy. Są skuteczne tam, gdzie potrzebna jest dynamika grupy i więcej interakcji.

W przypadku kursów grupowych kupujesz regularny kurs językowy w siedzibie Twojej firmy, dostosowany do potrzeb pracowników. W pakiety wlicza się opieka naszych koordynatorów oraz: wstępny audyt, raporty postępu, certyfikaty na zakończenie kursu i/lub poziomu.

Korzyści dla HR:

 • Koordynacyjne wsparcie HR w zakresie prowadzonych szkoleń.
 • Nasze kursy zostały opracowane tak, by realizowały cele indywidualne lub cele firmy. Na początku współpracy wspólnie z działem HR ustalamy ważne z perspektywy firmy wskaźniki efektywności kursów językowych oraz listę celów, które powinni osiągnąć pracownicy.
 • Pracownicy są językowo przygotowani do pracy w zakresie swoich obowiązków .
 • Kursy są dopasowane do czasowych i budżetowych możliwości dzięki różnym typom pakietów.
 • Monitorowanie postępów w nauce (audyty + raporty + certyfikaty).
 • Możliwość zaoferowania benefitu dla pracowników.
 • Jeden dostawca na różne lokalizacje i na różne języki.

Co kupujesz?

Kursy sprzedajemy w pakietach, które różnią się od siebie zasadami realizacji i liczbą wykupowanych godzin:
Standard – dla osób, które chciałyby połączyć wygodę grafikowania z efektywnością kosztową
Flexible – dla osób, które dużo podróżują lub nie mają możliwości stałych terminów i odbywania regularnych zajęć
Basic – dla osób, które mają stały, przewidywalny grafik lub dla osób z ograniczonym budżetem 

Nasze kursy i cele organizujemy w ramach trzech obszarów:

BIZNES

Kursy nastawione na komunikację w miejscu pracy, język ogólnobiznesowy, praca na Twoich case’ach i materiałach Twojej firmy.

STANDARD

Kursy nastawione na rozwijanie Twoich ogólnych kompetencji językowych, rozwijają w tym samym stopniu umiejętność pisania, rozumienia tekstu pisanego, mówienia, rozumienia ze słuchu, gramatykę. 

CERTYFIKAT

Oficjalne potwierdzenie Twoich umiejętności językowych w ramach międzynarodowo uznawanych egzaminów.

KURSY GRUPOWE – w przypadku kursów grupowych kupujesz regularny kurs językowy w siedzibie Twojej firmy i dostosowany do potrzeb pracowników. W pakiety wlicza się opieka naszych koordynatorów oraz: wstępny audyt, raporty postępu, certyfikaty na zakończenie kursu i/lub poziomu. 

 

SKALA KURSÓW – Organizujemy kursy w różnej skali – od jednego kursu do kilkuset kursów w jednej firmie.

Kto prowadzi kursy? 

Mamy zespół ok. 100 lektorów. Jest nam bardzo trudno pokazać ich wszystkich na stronie. Jeśli chciałbyś poznać ich większą liczbę, napisz do nas. Tymczasem poznaj kilku z nich:

 

Junna Korobeinikova – lektorka języka rosyjskiego i polskiego, pochodzi z rosyjskojęzycznej części Ukrainy. Zanim dołączyła do naszego zespołu, pracowała przez 5 lat w redakcji Polskiego Radia. 

 

Sylwester Kowalczyk – lektor języka niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego. Pasjonat języków – uczył się również arabskiego, rosyjskiego i języków afrykańskich. Wykłada na anglistyce na prywatnych uczelniach. 

 

Monika Pawelec – lektorka włoskiego i polskiego, mówi również po angielsku, niemiecku i rosyjsku. Jest doktorem nauk humanistycznych. Zajmuje się również poprawnością językową wśród prawników, jest redaktorem i korektorem. 

Tomasz Kamiński – lektor j. angielskiego z wykształceniem ekonomisty na Polskiej Akademii Nauk. Prowadzi oparte na celach kursy specjalistyczne w dziedzinie finansów i nieruchomości. Przez 4 lata pracował jako dziennikarz ekonomiczny, a także w branży finansowej jako specjalista ds. rynków kapitałowych.

 

Bryn Williams  – trener i lektor, pracuje w drużynie Blackbirda w Poznaniu i prowadzi szkolenia językowe BlackbirdWay® oraz warsztaty biznesowe m.in. Presentation skills. Z wykształcenia prawnik, przez 16 lat mieszkał w Afryce.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51