Kursy specjalistyczne

Blackbird is highly valuated in working with higher management staff and teaching Polish within insurance & business context. My trainer, always focused on strategic way of thinking, prepared me to the KNF exam in Poland which I easily passed.

CEO, Allianz

Dla kogo

Dla osób, które muszą nauczyć się języka w konkretnym obszarze. Są to kursy nastawione na konkretne cele i prowadzone przez osoby z doświadczeniem z tematyki finansowej, ubezpieczeniowej, medycznej i nieruchomości.

  • SZKOLENIA Z CELAMI
  • KONCENTRACJA NA SPECJALIZACJI
  • SŁOWNICTWO SPECJALISTYCZNE
  • LEKTORZY Z DOŚWIADCZENIEM W DZIEDZINACH SPECJALISTYCZNYCH

Co zyskujesz

Lektorów, którzy nie tylko mają wykształcenie kierunkowe, ale i doświadczenie w nauczaniu wymaganej specjalizacji. Na szkoleniu skupisz się na aspektach językowych potrzebnych Ci do konkretnego projektu, wyjazdu lub codziennej pracy. Osoby, z którymi będziesz pracować, myślą praktycznie – będą wiedzieć, jak najlepiej wyposażyć Cię w potrzebne narzędzia. Są to najczęściej lektorzy z doświadczeniem coachingowym, którzy wiedzą, jak motywować i dążyć do realizacji celów, które ustalicie na początku nauki.

Co kupujesz

Kursy w pakietach nastawionych na realizacje konkretnego celu, który określamy podczas indywidualnej sesji coachingowej.

Wraz z trenerem określisz, ile czasu potrzebujesz na realizacje celów.  Kursy są oparte o autentyczne branżowe materiały i case studies. Lektor opracowuje program i minipodrecznik na każde 4 miesiące kursu więc od początku wiesz, czego będziesz się uczył w kolejnych tygodniach.

Proponujemy 3 rodzaje pakietów w zależności od elastyczności grafikowej, jaką wybierzesz:

Standard – dla osób, które chciałyby połączyć wygodę grafikowania z efektywnością kosztową 

Flexible – dla osób, które dużo podróżują lub nie mają możliwości stałych terminów i odbywania regularnych zajęć

Basic – dla osób, które mają stały, przewidywalny grafik lub dla osób z ograniczonym budżetem

Kto prowadzi? 

Kursy specjalistyczne prowadzone są przez lektorów dobieranych do tematyki i wymagań klienta. Zobacz trzech z nich:

Iwona Piwowarczyk – prowadzi oparte na celach szkolenia j. polskiego w obszarze biznesu i ubezpieczeń. Absolwentka Zarządzania i Marketingu na warszawskim SGH. Z sukcesem przygotowała kilku prezesów firm ubezpieczeniowych do egzaminów Krajowego Nadzoru Finansowego. Jej doświadczenie coachingowe wspiera wymagające szkolenia językowe. Pracuje z wyższą kadrą zarządzającą.

Bryn Williams

Trener i lektor, pracuje w drużynie Blackbirda w Poznaniu i prowadzi szkolenia językowe BlackbirdWay® oraz warsztaty biznesowe m.in. Presentation skills. Z wykształcenia prawnik, prowadzi specjalistyczne kursy Legal English.

Tomasz Kamiński – lektor j. angielskiego z wykształceniem ekonomisty w Polskiej Akademii Nauk. Prowadzi oparte na celach kursy specjalistyczne w dziedzinie finansów i nieruchomości. Przez 4 lata pracował jako dziennikarz ekonomiczny, a także w branży finansowej jako specjalista ds. rynków kapitałowych.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51