Language Consultant

Co zyskujesz?

Celem usługi Language Consultant jest wsparcie pracowników w kluczowej komunikacji. To indywidualne konsultacje językowe z native speakerem i ekspertem w zakresie komunikacji biznesowej, zorganizowane w bloki, podczas których możesz sprawdzić prezentację, zaprojektować komunikację z klientem, czy przećwiczyć ważne wystąpienie. Dzięki tym konsultacjom zyskasz pewność, że kluczowa komunikacja w języku angielskim jest nie tylko poprawna językowo, ale i skuteczna.

  • PRACA NA MATERIAŁACH FIRMOWYCH: PREZENTACJACH, OFERTACH, MAILACH
  • INDYWIDUALNE KONSULTACJE JĘZYKOWE Z NATIVE SPEAKEREM
  • SPRAWDZENIE KOMUNIKACJI POD KĄTEM JĘZYKOWYM I KULTUROWYM

Korzyści dla HR

  • wsparcie pracowników w kluczowej komunikacji
  • efektywność kosztowa – usługa dostępna dla wszystkich pracowników 
  • gwarancja jakości kluczowej komunikacji w języku angielskim
  • łatwa organizacja

Dla kogo

Dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom doraźne wsparcie językowe – tam, gdzie jakość komunikacji ma największe znaczenie. Czy warto, by manager spędził cały dzień nad ostateczną wersją prezentacji lub oferty dla kluczowego klienta? Wsparcie eksperta jest efektywne i pomoże szybko i skutecznie np. w ciągu 45 minutowej sesji doszlifować komunikację.

Co kupujesz

Language Consultant to seria pięciu lub dziesięciu 45-minutowych konsultacji z native speakerem dla pracowników firmy. Konsultant pracuje z pracownikiem nad kluczową komunikacją dla klienta wewnętrznego lub zewnętrznego: ofertą, prezentacją, ważną lub trudną komunikacją wewnętrzną. Konsultant jest dostępny na miejscu w firmie przez pół dnia lub cały dzień. Może też wspierać pracowników zdalnie. Od Ciebie zależy, jak często zorganizujesz takie dyżury, ale sugerujemy stały dyżur np. raz w tygodniu.

Kto prowadzi? 

Bryn Williams

Trener i lektor, pracuje w drużynie Blackbirda w Poznaniu i prowadzi szkolenia językowe BlackbirdWay® oraz warsztaty biznesowe m.in. Presentation skills. Z wykształcenia prawnik, przez 16 lat mieszkał w Afryce.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51