Elearning i Blended Learning

Co zyskujesz

Proponujemy autorskie webinary oraz szereg rozwiązań learningowych, które mogą zastąpić lub wesprzeć proces nauczania w firmach. Są one dobrą propozycją, kiedy rozwiązania szkoleń stacjonarnych czy warsztatów językowych nie są wystarczające lub nie odpowiadają sposobom organizacji szkoleń rozwojowych w firmach. 

Naszymi partnerami są firmy Edgard (e-learning językowy dla 32 języków), Gymglish (specjalistyczny e-learning językowy z rozbudowanymi modułami Business English), TUTLO (konwersacje na żądanie z native’ami z całego świata) oraz FISZKOTEKA (aplikacja do nauki słówek w 7 językach).

Nasi lektorzy świetnie znają wszystkie te narzędzia i wykorzystują je podczas zajęć.

  • 5 ROZWIĄZAŃ – 1 DOSTAWCA
  • 15 RÓŻNYCH JĘZYKÓW ORAZ KOMUNIKACJA MIĘDZYKULTUROWA
  • SPECJALISTYCZNE MODUŁY W TYM NP. FINANCIAL ENGLISH, LEGAL ENGLISH
  • WEBINARY POWADZONE PRZEZ NASZYCH TRENERÓW

Dla kogo

Dla firm, które chcą zwiększyć efektywność kursów stacjonarnych lub zaproponować pracownikom dodatkowe, efektywne kosztowo narzędzie do nauki języka.

Korzyści dla HR

  • Niski koszt dla pojedynczego uczestnika od 15zł do 150zł/miesiąc
  • Idealne uzupełnienie kursów stacjonarnych
  • Panel administracyjny dla HR
  • 5 różnych narzędzi dopasowanych do potrzeb uczestników

Co kupujesz

W zależności od narzędzia można wybrać wygodne pakiety godzinowe lub dostępy czasowe dla konkretnej grupy uczestników. Można tez wybrać tematyczny webinar lub zlecić na opracowanie webinaru na konkretny temat potrzebny w organizacji np. komunikacja międzykulturowa lub politeness principles in customer service.

INTERESUJĄ CIĘ ROZWIĄZANIA ONLINE DLA TWOJEJ ORGANIZACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I NASZYMI SPECJALISTAMI:

Zofia Barańskacoach, trener i facilitator technologii Open Space. Jest specjalistą efektywnej komunikacji z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i dostarczaniu szkoleń biznesowych. Doskonale dostosowuje rozwiązania dla naszych Klientów i po dokładnym zbadaniu potrzeb będzie wiedziała, jakie narzędzia wesprą Twoją firmę.