Elearning i Blended Learning

Bardzo fajny i przydatny webinar. Praktyczne wskazówki. Duże doświadczenie prowadzącego. Bardzo przystępna, fajna i profesjonalna forma przekazu. Dzięki!

Dziękuję bardzo, bardzo udane webinary, cały cykl. Dziś najważniejsze dla mnie to pracuj nad człowiekiem, a zmotywujesz zespół.

Super webinar, matryce bezcenne!

Proponujemy szereg rozwiązań elearningowych oraz blended learningowych, które mogą uzupełnić i wesprzeć procesy rozwojowe w firmach. Zyskujesz dostęp do wiedzy i narzędzi dokładnie wtedy, kiedy pracownicy tego potrzebują. Możesz również zwiększyć skuteczność tradycyjnych szkoleń poprzez zastosowanie skutecznego microlearningu lub dedykowanych modułów elearningowych oraz webinariów.

PLATFORMA BLACKBIRD 

Od 2020 roku dysponujemy własną platformą elearningową: https://learn.hello-blackbird.com. Sukcesywnie dodajemy do niej nowe kursy w zakresie:

 • Komunikacji międzykulturowej w biznesie
 • Business English
 • Kompetencji managerskich

BREAKING BARRIERS – AUTORSKI KURS BLENDED LEARNING NA NASZEJ PLATFORMIE

Od ponad 10 lat prowadzimy szkolenia międzykulturowe dla firm. Uczymy, jak komunikować się skutecznie z innymi kulturami, jak negocjować, podejmować decyzje czy udzielać informacji zwrotnej. Przygotowujemy managerów do zarzadzania międzykulturowymi zespołami zdalnymi i stacjonarnymi, szkolimy działy obsługi klienta centrów SSC.  Kurs blended learning to połączenie naszych doświadczeń z możliwościami jakie daje platforma blended learnigowa. Dzięki niej pracownicy mają dostęp do wiedzy dokładnie wtedy, kiedy jej potrzebują. Formuła blended learning to połączenie skuteczności szkolenia – dzięki regularnym spotkaniom z trenerami, elastyczności jaką daje e-learning z efektywnością kosztową.

Za 80 zł netto miesięcznie otrzymujesz dostęp do:

 • 5h materiałów video, quizów i case studies
 • Sesji online z trenerem (1 sesja w miesiącu)
 • Narzędzia GlobeSmart®, które pozwala zdiagnozować styl komunikacji i różnice międzykulturowe;
 • Przewodników po 95+ kulturach (focus: komunikacja w biznesie)

Kurs prowadzą nasi najlepsi trenerzy:

 • Irek Zyzański
 • Marta Carter
 • Zofia Barańska
 • Vesna Lorenc
 • Alicja Sekret

Chcesz dowiedzieć się więcej?


Zobacz prezentacje PDF

Pobierz program PDF 

ZAKRES KURSU:

 

MICROLEARNING Z TALENTCARDS

Jednym z trendów, które uważnie śledzimy jest trend microlearning czyli mikrodawek wiedzy, które pracownicy otrzymują codziennie, między spotkaniami, w drodze. Za niewielką dopłatą każdy uczestnik naszych szkoleń otrzymuje dostęp do naszych kursów w formule microlearning z TalentCards – mobilną aplikacją.

Dla kogo

Dla firm, które chcą zwiększyć efektywność kursów i szkoleń stacjonarnych lub zaproponować pracownikom dodatkowe, efektywne kosztowo narzędzie do nauki języka i rozwoju kompetencji miękkich.

Korzyści dla HR

 • Niski koszt dla pojedynczego uczestnika od 15zł do 150zł/miesiąc
 • Idealne uzupełnienie kursów i szkoleń stacjonarnych
 • Panel administracyjny dla HR
 • 6 różnych narzędzi dopasowanych do potrzeb uczestników od własnej platformy przez platformy partnerskie i microleaerning

  Pakiety godzinowe i dostępy czasowe

  W zależności od narzędzia można wybrać wygodne pakiety godzinowe lub dostępy czasowe dla konkretnej grupy uczestników. Można tez wybrać tematyczny webinar lub zlecić na opracowanie webinaru na konkretny temat potrzebny w organizacji np. komunikacja międzykulturowa lub politeness principles in customer service.

INTERESUJĄ CIĘ ROZWIĄZANIA ONLINE DLA TWOJEJ ORGANIZACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Kliknij tutaj, aby zarezerwować dogodny termin spotkania

Zofia Barańskacoach, trener i facilitator technologii Open Space. Jest specjalistą efektywnej komunikacji z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i dostarczaniu szkoleń biznesowych. Doskonale dostosowuje rozwiązania dla naszych Klientów i po dokładnym zbadaniu potrzeb będzie wiedziała, jakie narzędzia wesprą Twoją firmę.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51