Blackbird

/ Bez kategorii / Wsparcie dla klientów Blackbird – inicjatywa „Jesteśmy z Wami!”

Wsparcie dla klientów Blackbird – inicjatywa „Jesteśmy z Wami!”

Epidemia zaskoczyła nas wszystkich. Wiele firm dosłownie z dnia na dzień straciła źródło przychodów. Wszyscy zmuszeni byli przejść na pracę zdalną i wprowadzić w tydzień procedury, które normalnie wdraża się latami. Dla naszych klientów to trudny czas. Zmagają się (jak każdy z nas) z rzeczywistością zamkniętych szkół, pracy z dzieciakami, izolacją oraz problemami technicznymi ale poza tym musza wspierać swoich pracowników a czasem podejmować bardzo trudne decyzje dotyczące kosztów i zatrudnienia.

Jeśli jesteś naszym klientem to wiesz, ze możesz na nas liczyć. W tych trudnych czasach wszystkim naszym klientom proponujemy 3 sposoby wsparcia:

1. Bezpłatne konsultacje telefoniczne i mailowe dla HR

Możemy Cię wesprzeć coachingowo w obszarach związanych z komunikacją z pracownikami, trudnymi emocjami, stresem, przywództwem w czasach zmiany, mądrym wsparciem dla pracowników. Podziel się z nami swoim wyzwaniem, a my doradzimy, wesprzemy w procesie zbudowania rozwiązania, podzielimy się dobrymi praktykami, albo postaramy się skontaktować Cię z kimś, kto może.

2. Cykl video i Q & A dla pracowników – „zapytaj eksperta”

Uruchomiliśmy ankietę, gdzie każdy z Waszych pracowników może określić obszary, w których potrzebuje wiedzy/wsparcia, by móc lepiej funkcjonować w czasach epidemii.
Raz w tygodniu udostępniamy krótkie video 20 min (pigułkę wiedzy), w którym dzielimy się dobrymi praktykami a także publikujemy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i rekomendować wartościowe kursy, czy artykuły.

 

3. Pogotowie komunikacyjne – komunikacja w kryzysie

W sytuacji pracy zdalnej zła komunikacja jest szczególnie szkodliwa. Gdy ludzie się boją łatwo o błędną interpretację i dlatego trzeba szczególnie zwracać uwagę na słowa i sposób komunikacji. Specjalizujemy się w komunikacji – również tej trudnej i wymagającej szczególnego wyczucia. Jeśli chcesz skonsultować z nami kluczową lub szczególnie sensytywną komunikację w języku polskim lub angielskim  – skontaktuj się z nami. Wesprzemy Cię procesie projektowania i komunikowania i zadbamy o to byś został dobrze zrozumiany.