Presentation Skills

Warsztat dał mi wizję naprawdę udanej prezentacji. Dziękuję.

ROCHE

Co zyskujesz?

Kurs Presentation Skills to 10- godzinny program, który łączy warsztaty grupowe z indywidualnymi sesjami coachingowymi. Ta formuła pozwala na zyskanie pewności siebie, poznanie kluczowych struktur językowych, które wspierają prezentacje. W efekcie zadbasz o to, by Twoje prezentacje po angielsku były równie skuteczne, jak te prowadzone po polsku.

To kurs dedykowany dla osób, które znają j. angielski i czują się swobodnie podczas codziennej komunikacji w tym języku, ale dla których perspektywa prezentacji po angielsku potrafi być wyzwaniem.

KONCENTRACJA NA PREZENTACJACH BIZNESOWYCH

PROGRAM DOPASOWANY DO CIEBIE – SESJE INDYWIDUALNE

PRACA NA TWOICH MOCNYCH STRONACH

3 MIESIĄCE – 6 SESJI INDYWIDUALNYCH – 2 SESJE GRUPOWE

Korzyści dla HR

  • szybki i mierzalny efekt
  • atrakcyjna cena za uczestnika 
  • koncentracja na kluczowej kompetencji dla managerów i handlowców  

Dla kogo

Dla managerów, handlowców i sprzedawców oraz osób, które na co dzień prezentują podczas spotkań z klientami zewnętrznymi lub wewnętrznymi.

Co kupujesz?

Presentation Skills to 3 miesięczny program składający się z sesji grupowej (na początku programu), 6 sesji indywidualnych, koncentrujących się na kluczowych z punktu widzenia danego uczestnika kompetencjach oraz sesji grupowej na zakończenie, która pozwoli ocenić postępy uczestników i wymienić się doświadczeniami. 

Podczas indywidualnych sesji pracujemy między innymi nad:

  • mocnym rozpoczęciem – budowaniem wiarygodności przed i podczas prezentacji
  • strukturami i słowami, które gwarantują mocny i skuteczny przekaz 
  • organizacją prezentacji i argumentacją – jak budować jasny przekaz
  • budowaniem zaangażowania i skutecznym przekonywaniem – sztuka argumentacji po angielsku
  • prezentowaniem danych tak, aby osiągnąć efekt – dane techniczne, dane księgowe, wykresy
  • mocnym zakończeniem – jak być dobrze zapamiętanym i zachęcić do działania

ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ OFERTĘ KURSU: TUTAJ 

ZOBACZ DWÓCH PRZYKŁADOWYCH TRENERÓW:

 

Zofia Barańska – coach, trener i facilitator technologii Open Space. Jest specjalistą efektywnej komunikacji z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w projektowaniu i dostarczaniu szkoleń biznesowych. Zofia odwiedziła ponad 25 krajów, pracowała w Irlandii i w Indiach. Jest absolwentką kulturoznawstwa na warszawskim SWPS.

 

Alicja Sekret – coach (metoda Sandplay©), trenerka, liderka zespołu Speakers i mentorka mówców na konferencjach TEDxWarsawWomen. Prowadzi coaching językowy oraz projektuje i prowadzi autorskie warsztaty m.in. z Presentation Skills i Cross-Cultural Communication. Aktywistka i coach zdrowia – wystąpiła na szeregu wydarzeń związanych z profilaktyką nowotworową.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51