DYŻUR TŁUMACZENIOWY

Łączy komfort posiadania stałego tłumacza in-house przy jednoczesnej elastyczności i braku długotrwałych zobowiązań.

Dla kogo?

Dla firm, które cenią sobie osobistą i stałą relację z tłumaczem, ale nie mają tak dużych potrzeb tłumaczeniowych, żeby samodzielnie zatrudniać tłumacza. 

Co zyskujesz? 

  • tłumacza na miejscu w swojej firmie
  • możliwość konsultacji dla Twoich pracowników
  • specjalistę, który zna i rozumie kulturę Twojej organizacji oraz preferowaną przez Ciebie terminologię
  • partnera, który jest na bieżąco z Twoją rzeczywistością biznesową i wydarzeniami w Twojej firmie 
  • możliwość szybkiej i bezpośredniej komunikacji z tłumaczem z pominięciem agencji
  • zoptymalizowany koszt – podczas dyżuru tłumaczeniowego możesz łączyć kilka zleceń pisemnych i ustnych tak, by jak najlepiej wykorzystać opłacony czas 

Co kupujesz?

Nasz tłumacz przyjeżdża do Twojej firmy i jest na stand-by dla Twoich pracowników w wybrane przez Ciebie terminy. 

Możesz zbierać zlecenia wcześniej i zarządzać work-flow z wyprzedzeniem lub też pozwolić, żeby w czasie dyżurów Twoi pracownicy zgłaszali się na konsultacje.

W czasie dyżuru nasz tłumacz może wykonywać dla Ciebie tłumaczenia pisemne, proofreading, tłumaczenia ustne i może udzielać konsultacji językowych związanych z Twoimi tekstami.

Dyżury tłumaczeniowe sprzedajemy w pakietach po 10 spotkań. Każdy dyżur w zależności od Twoich potrzeb może trwać od 4 do 8 godzin. Możesz wybrać tłumacza z naszego zespołu, który będzie dedykowany do obsługi Twojej firmy. Jeśli chcesz, możemy także zrekrutować tłumacza pod Twoje wytyczne.

Kto prowadzi dyżury? 

Zobacz dwóch przykładowych tłumaczy:

 

Piotr Kamiński – Tłumacz pisemny i ustny z ponad 20-letnim doświadczeniem w parze j. polski i j. angielski. Specjalizuje się w tłumaczeniach dla biznesu i medycyny.

 

Marta Sobczak – Tłumacz pisemny i ustny. Od ponad 18 lat tłumaczy w branżach: biznes i ekonomia, finanse, ubezpieczenia, projekty unijne, film, konferencje prasowe oraz dla sektora medycznego.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51