Blackbird

/ Bez kategorii / Kurs blended learning komunikacja międzykulturowa

Kurs blended learning komunikacja międzykulturowa

BREAKING BARRIERS – KURS BLENDED LEARNING NA NASZEJ PLATFORMIE

Od ponad 10 lat prowadzimy szkolenia międzykulturowe dla firm. Uczymy, jak komunikować się skutecznie z innymi kulturami, jak negocjować, podejmować decyzje czy udzielać informacji zwrotnej. Przygotowujemy managerów do zarządzania międzykulturowymi zespołami zdalnymi i stacjonarnymi, szkolimy działy obsługi klienta centrów SSC.

Kurs blended learning to połączenie naszych doświadczeń z możliwościami, jakie daje platforma blended learningowa. Dzięki niej pracownicy mają dostęp do wiedzy dokładnie wtedy, kiedy jej potrzebują. Formuła blended learning to połączenie skuteczności szkolenia live – dzięki regularnym spotkaniom z trenerami, elastyczności jaką daje e-learning z efektywnością kosztową.

Za 80 zł netto miesięcznie otrzymujesz dostęp do:

  • 5h materiałów video, quizów i case studies
  • Sesji online z trenerem (1 sesja w miesiącu)
  • Narzędzia GlobeSmart®, które pozwala zdiagnozować styl komunikacji i różnice międzykulturowe
  • Przewodników po 95+ kulturach (focus: komunikacja w biznesie)

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij i pobierz program kursu

Chcesz uzyskać dostęp testowy do kursu? Umów się na spotkanie z naszym ekspertem – KLIKNIJ I ZAREZERWUJ DOGODNY TERMIN 

PROGRAM KURSU: 

Module 1: UNDERSTANDING THE BUSINESS OF CULTURE
Module 2: ON THE WAY TO GOOD COMMUNICATION
Module 3: BUILDING TRUST ACROSS CULTURES
Module 4: NAVIGATING HIERARCHY & DECISION MAKING PROCESS
Module 5: MANAGING PROJECTS & MEETINGS ACROSS CULTURES
Module 6: WORKING ACROSS CULTURES — TIPS FOR LEADERS & TEAM MEMBERS

TRENERZY PROWADZĄCY KURS :

Irek Zyzański – konsultant, coach, mentor i trener. Specjalizuje się w zarządzaniu cross-kulturowymi zespołami. Irek ma 25 lat doświadczenia w zarządzaniu międzykulturowym teamem jako Head of HR and Sales dla firmy Phillip Morris International. Pracował w Polsce, w Libanie, w Ukrainie, w Dubaju, Rosji, Indonezji i Hong Kongu. Raportował do szefów z 14 różnych narodowości. Irek ukończył Uniwersytet Jagielloński z dyplomem Arabistyki.

Marta Carter – coach i trener. Certyfikowany trener GlobeSmart®. Wspiera firmy w szkoleniach i w coachingu z zakresu zarządzania zmianą, zagadnień cross-kulturowych i rozwoju osobistego. Pracuje w nurtach coachingu transformacyjnego i NVC (komunikacja konstruktywna). Pracowała w Polsce i  Anglii, współpracując z 13 narodowościami. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Zofia Barańska – coach, trener i facilitator technologii Open Space. Jest specjalistą efektywnej komunikacji z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i dostarczaniu szkoleń biznesowych. Zofia odwiedziła ponad 25 krajów, pracowała w Irlandii i w Indiach. Jest absolwentką kulturoznawstwa na warszawskim SWPS. Ukończyła kulturoznawstwo na SWPS, kursy Art & Science of Coaching organizowane przez Wszechnicę UJ oraz liczne kursy trenerskie i managerskie. Członek KIT Intercultural Professionals Network.

Vesna Lorenc – certyfikowany coach grupowy i indywidualny. Trener rozwoju osobistego, konsultant i specjalista HR. Jest aktywna w biznesie od ponad 18 lat i specjalizuje się w komunikacji. Absolwentka TROP Academy, prowadzi warsztaty, szkolenia, coaching teamów, sesje action learning i facylitacje. Pochodzi z Serbii, w Polsce mieszka od wielu lat. Posługuje się 5 językami.

Alicja Sekret 

Coach (metoda Sandplay©), trenerka, mentorka mówców na konferencjach TEDx. Prowadzi coaching językowy, a także projektuje i prowadzi autorskie warsztaty m.in. z Presentation Skills i Cross-cultural Communication.

OBEJRZYJ PRZYKŁADOWE VIDEO Z KURSU: