MY NAME IS BIRD,

Jesteśmy ekspertami do zadań specjalnych. Pomagamy przełamywać językowe, kulturowe i komunikacyjne bariery w firmach. W efekcie wspieramy elastyczność i efektywność pracowników a także inkluzywne i różnorodne miejsca pracy. Jesteśmy dla Ciebie od 2007 roku i oferujemy: szkolenia biznesowe i managerskie, szkolenia cross-culturowe, szkolenia językowe, coaching rozwojowy i relokacyjny.

hero_blackbird_picture_small-1-1

Od koordynacji kursów i szkoleń po wsparcie klienta w komunikacji wewnętrznej. Chcemy, żeby nasi klienci mogli skupić się na swojej pracy podczas gdy my dbamy o resztę  – w najdrobniejszych szczegółach. Według naszych klientów jesteśmy szybcy, elastyczni i dokładni. 

Nasi trenerzy i lektorzy to zgrany zespół ekspertów z którymi pracujemy od wielu lat. Dzięki temu możemy zagwarantować Wam stały zespół do współpracy. Jak mówią nasi klienci: niska rotacja, międzynarodowe doświadczenie i ciągły rozwój to wizytówka członków naszego zespołu. 

Punktem wyjścia dla naszych szkoleń jest konkretne wyzwanie, wyniki zaangażowania lub potrzeba biznesowa. Lubimy projektować rozwiązania wspólnie z Wami – nasi klienci doceniają nas za elastyczność, pomysłowość i skuteczność.  

Zobacz, co mamy w ofercie

Nasza oferta z lotu ptaka to wszystko to, co związane z językiem, kulturą, komunikacją.

Szkolenia dla managerów i zespołów, warsztaty i kursy językowe, coaching, szkolenia międzykulturowe.

Zobacz nasze autorskie produkty i usługi.

Klienci o nas

Uczestnicy wskazywali na profesjonalizm w przekazywaniu treści oraz dużą wartość merytoryczną. Na wyróżnienie zasługuje też koordynacja programu a także duży wkład w onboarding uczestników

Allianz

Z radością obserwuję, jak szybko, dzięki współpracy z Blackbird, rozwija się mój zespół – pod kątem zdolności komunikacyjnych, możliwości skutecznego realizowania działań w globalnych strukturach, czy odkrywania indywidualnych talentów i predyspozycji

Somfy

Rekomenduję z pełną odpowiedzialnością firmę Blackbird jako rzetelnego partnera biznesowego, gwarantującego wysoką jakość realizowanych projektów oraz dbającego o wysoki poziom obsługi

Savills

Zespół był bardzo aktywny w fazie planowania szkoleń, w rezultacie usługa od pierwszego dnia była bardzo efektywna

Citibank

Wysoka elastyczność, otwartość wobec klienta oraz kilkuletnia współpraca stanowią niewątpliwie wizytówkę firmy

Zoetis

Rekomendujemy firmę Blackbird w zakresie prowadzenia konsultacji indywidualnych i warsztatów dla biznesu

 Allianz

Możemy zarekomendować firmę Blackbird jako solidnego partnera w zakresie prowadzenia kursów dla biznesu

Generali

Zajęcia coachingu językowego dla naszych pracowników były przeprowadzone w sposób profesjonalny i przede wszystkim skuteczny!

Savills

Rekomendujemy Blackbird jako firmę będącą niewątpliwie naszym partnerem w rozwoju

CBRE

30
TRENERÓW I COACHÓW
100
LEKTORÓW
40
TŁUMACZY

Z kim pracowaliśmy