Szkolenia dla managerów

Wychodzenie poza strefę komfortu “na miękko” a co za tym idzie rozwój osobisty macie niejako gratis w ramach szkolenia 😉 Zdecydowanie polecam!

To była świetna przygoda, która otworzyła mi oczy na wiele różnych aspektów zarządzania zespołem. Zespołem różnych ludzi, mających jeden cel. Dziękuję.

Co zyskujesz

Celem naszych programów szkoleniowych dla managerów jest budowanie i wzmacnianie kluczowych kompetencji managerskich w środowisku VUCA (volatility, uncertainty, complexity, ambiguity). Szkolenia projektujemy w odpowiedzi na konkretne wyzwania i w oparciu o dokładne zbadanie potrzeb. Lubimy pracować długofalowo i chcemy widzieć efekty naszych szkoleń, dlatego każdy program zawiera sesję follow-up, podczas której możemy sprawdzić, jak uczestnicy korzystają z nowych umiejętności i wypracowanych rozwiązań.

Korzystamy w narzędzi Gallup, DISC, FRIS, ACDC oraz wielu innych, aby zapewnić dodatkową wartość dla uczestników i firmy. Rozumiemy, że rozwój kompetencji managerskich jest potrzebny na każdym szczeblu w organizacji, dlatego proponujemy programy rozwojowe zarówno dla team leaderów, jak i wyższej kadry managerskiej.      

 • SZKOLENIA DLA TEAM LEADERÓW
 • SZKOLENIA DLA SSC
 • COACHING DLA KADRY MANAGERSKIEJ
 • AKADEMIA MANAGERA I FIRST TIME MANAGERA
 • ZARZADZANIE MIĘDZYKULTUROWYM ZESPOŁEM
 • SZKOLENIA PO POLSKU I ANGIELSKU

Korzyści dla HR

 • Programy dopasowane do potrzeb i kultury organizacji
 • Trenerzy z doświadczeniem w pracy międzynarodowym środowisku
 • Koncentracja na budowaniu i wzmacnianiu kluczowych kompetencji
 • Wsparcie przy wdrożeniu nowych umiejętności – coaching i sesje follow-up
 • Dodatkowe narzędzia: toolkity, plakaty, webinary oraz narzędzia psychometryczne: ACDC, DISC, FRIS.

Dla kogo

Dla managerów każdego szczebla w organizacji

 

AKADEMIA MANAGERA

Akademia Managera to program, który dedykujemy liderom z 0-2 lat doświadczenia w roli managerskiej. Program kompleksowo wspiera managerów w zrozumieniu swojej roli, budowaniu fundamentów i kompetencji a także zdrowych nawyków. Pozwala też oduczyć się zachowań, które w nowej roli nie są już pożądane.

Program składa się z:

 • 4-6 modułów – warsztatów online lub onsite (po 3-4h)
 • sesji Action Learning lub sesji w parach/ trójkach coachingowych
 • zadań wdrożeniowych oraz Akademii Managera online

POBIERZ FOLDER AKADEMII MANAGERA Z PRZYKŁADOWYM PROGRAMEM

Co kupujesz

Zaprojektowany specjalnie dla Ciebie i Twojej organizacji program szkoleniowy, składający się z dokładnego badania potrzeb, dni szkoleniowych (od 1 do 10 dni) oraz sesji follow-up lub indywidualnych sesji coachingowych dla uczestników.  Szkolimy w następujących obszarach: skuteczna komunikacja ze zespołem, sztuka konstruktywnego feedbacku, zarządzanie międzykulturowym zespołem, first time manager, coaching w pracy managera, motywacja, zarządzanie zmianą, działanie w trudnych sytuacjach/konflikty/mediacje, high performing team, service excellence i wielu innych.

Narzędzia i metody

NAPISZ DO NAS, BY ZOBACZYĆ PRZYKŁADOWE PORTFOLIO PROGRAMÓW SZKOLENIOWYCH.

POZNAJ KILKU NASZYCH TRENERÓW:

Irek Zyzański – konsultant, coach, mentor i trener. Specjalizuje się w zarządzaniu cross-kulturowymi zespołami. Irek ma 25 lat doświadczenia w zarządzaniu międzykulturowym teamem jako Head of HR and Sales dla firmy Phillip Morris International. Pracował w Polsce, w Libanie, w Ukrainie, w Dubaju, Rosji, Indonezji i Hong Kongu. Raportował do szefów z 14 różnych narodowości. Irek ukończył Uniwersytet Jagielloński z dyplomem Arabistyki.

Marta Carter – coach i trener. Wspiera firmy w szkoleniach i w coachingu z zakresu zarządzania zmianą, zagadnień cross-kulturowych i rozwoju osobistego. Pracuje w nurtach coachingu transformacyjnego i NVC (komunikacja konstruktywna). Jako narzędzi diagnostyczno-rozwojowych używa metodologii FRIS® i GlobeSmart®, których jest certyfikowanym trenerem. Pracowała w Polsce i Anglii, współpracując z 13 narodowościami. Absolwentka Zarządzania i Marketingu na SGH.

Zofia Barańskacoach, trener i facilitator technologii Open Space. Jest specjalistą efektywnej komunikacji z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i dostarczaniu szkoleń biznesowych. Zofia odwiedziła ponad 25 krajów, pracowała w Irlandii i w Indiach. Jest absolwentką kulturoznawstwa na warszawskim SWPS.

Alicja Sekret – coach (metoda Sandplay©), trenerka komunikacji (na bazie NVC), liderka zespołu Speakers i mentorka mówców na konferencjach TEDx. Od ponad 10 lat projektuje i prowadzi szkolenia dla biznesu, od ponad 12 współpracuje z Grekami, mieszkała i pracowała też w Hiszpanii. Cechuje ją growth mindset – obecnie uczy się, jak łączyć style pracy agile i scrum. Aktywistka w obszarze zdrowia.

Vesna Lorenccertyfikowany coach grupowy i indywidualny. Trener rozwoju osobistego, konsultant i specjalista HR. Jest aktywna w biznesie od ponad 18 lat i specjalizuje się w komunikacji. Absolwentka TROP Academy, prowadzi warsztaty, szkolenia, coaching teamów, sesje action learning i facylitacje. Pochodzi z Serbii, w Polsce mieszka od wielu lat. Posługuje się 5 językami.

Karolina Koszałka– coach, trener międzykulturowy, doświadczona training & development managerka. Od 14 lat prowadzi szkolenia międzykulturowe i managerskie (1000 dni szkoleniowych w 20 krajach, 500h coachingu) Karolina mieszkała i pracowała miedzy innymi w Czechach, Irlandii, Kanadzie, USA, Indonezji, Argentynie. Ukończyła polonistykę i PR na Uniwersytecie Jagiellońskim. Absolwentka i cerytifikowany coach Erickson College. 


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51