Szkolenia dla managerów

Co zyskujesz

Celem naszych programów szkoleniowych dla managerów jest budowanie i wzmacnianie kluczowych kompetencji managerskich w środowisku VUCA (volatility, uncertainty, complexity, ambiguity). Szkolenia projektujemy w odpowiedzi na konkretne wyzwania i w oparciu o dokładne zbadanie potrzeb. Lubimy pracować długofalowo i chcemy widzieć efekty naszych szkoleń, dlatego każdy program zawiera sesję follow-up, podczas której możemy sprawdzić, jak uczestnicy korzystają z nowych umiejętności i wypracowanych rozwiązań.

Korzystamy w narzędzi Gallup, DISC, FRIS, ACDC oraz wielu innych, aby zapewnić dodatkową wartość dla uczestników i firmy. Rozumiemy, że rozwój kompetencji managerskich jest potrzebny na każdym szczeblu w organizacji, dlatego proponujemy programy rozwojowe zarówno dla team leaderów, jak i wyższej kadry managerskiej.      

 • SZKOLENIA DLA TEAM LEADERÓW
 • SZKOLENIA DLA SSC
 • COACHING DLA KADRY MANAGERSKIEJ
 • AKADEMIA MANAGERA I FIRST TIME MANAGERA
 • ZARZADZANIE MIĘDZYKULTUROWYM ZESPOŁEM
 • SZKOLENIA PO POLSKU I ANGIELSKU

Korzyści dla HR

 • Programy dopasowane do potrzeb i kultury organizacji
 • Trenerzy z doświadczeniem w pracy międzynarodowym środowisku
 • Koncentracja na budowaniu i wzmacnianiu kluczowych kompetencji
 • Wsparcie przy wdrożeniu nowych umiejętności – coaching i sesje follow-up
 • Dodatkowe narzędzia: toolkity, plakaty, webinary oraz narzędzia psychometryczne: ACDC, DISC, FRIS.

Dla kogo

Dla managerów każdego szczebla w organizacji

Co kupujesz

Zaprojektowany specjalnie dla Ciebie i Twojej organizacji program szkoleniowy, składający się z dokładnego badania potrzeb, dni szkoleniowych (od 1 do 10 dni) oraz sesji follow-up lub indywidualnych sesji coachingowych dla uczestników.  Szkolimy w następujących obszarach: skuteczna komunikacja ze zespołem, sztuka konstruktywnego feedbacku, zarządzanie międzykulturowym zespołem, first time manager, coaching w pracy managera, motywacja, zarządzanie zmianą, działanie w trudnych sytuacjach/konflikty/mediacje, high performing team, service excellence i wielu innych.

NAPISZ DO NAS, BY ZOBACZYĆ PRZYKŁADOWE PORTFOLIO PROGRAMÓW SZKOLENIOWYCH.

POZNAJ KILKU NASZYCH TRENERÓW:

Irek Zyzański – konsultant, coach, mentor i trener. Specjalizuje się w zarządzaniu cross-kulturowymi zespołami. Irek ma 25 lat doświadczenia w zarządzaniu międzykulturowym teamem jako Head of HR and Sales dla firmy Phillip Morris International. Pracował w Polsce, w Libanie, w Ukrainie, w Dubaju, Rosji, Indonezji i Hong Kongu. Raportował do szefów z 14 różnych narodowości. Irek ukończył Uniwersytet Jagielloński z dyplomem Arabistyki.

Marta Carter – coach i trener. Wspiera firmy w szkoleniach i w coachingu z zakresu zarządzania zmianą, zagadnień cross-kulturowych i rozwoju osobistego. Pracuje w nurtach coachingu transformacyjnego i NVC (komunikacja konstruktywna). Jako narzędzi diagnostyczno-rozwojowych używa metodologii FRIS® i GlobeSmart®, których jest certyfikowanym trenerem. Pracowała w Polsce i Anglii, współpracując z 13 narodowościami. Absolwentka Zarządzania i Marketingu na SGH.

Zofia Barańskacoach, trener i facilitator technologii Open Space. Jest specjalistą efektywnej komunikacji z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i dostarczaniu szkoleń biznesowych. Zofia odwiedziła ponad 25 krajów, pracowała w Irlandii i w Indiach. Jest absolwentką kulturoznawstwa na warszawskim SWPS.

Alicja Sekret – coach (metoda Sandplay©), trenerka komunikacji (na bazie NVC), liderka zespołu Speakers i mentorka mówców na konferencjach TEDx. Od ponad 10 lat projektuje i prowadzi szkolenia dla biznesu, od ponad 12 współpracuje z Grekami, mieszkała i pracowała też w Hiszpanii. Cechuje ją growth mindset – obecnie uczy się, jak łączyć style pracy agile i scrum. Aktywistka w obszarze zdrowia.

Vesna Lorenccertyfikowany coach grupowy i indywidualny. Trener rozwoju osobistego, konsultant i specjalista HR. Jest aktywna w biznesie od ponad 18 lat i specjalizuje się w komunikacji. Absolwentka TROP Academy, prowadzi warsztaty, szkolenia, coaching teamów, sesje action learning i facylitacje. Pochodzi z Serbii, w Polsce mieszka od wielu lat. Posługuje się 5 językami.